Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden ilyesmi adok veszek csere bere oldalon a hírdető csak előrutalással hajlandó "dolgozni"?

Figyelt kérdés
Én adjak neki bizalmat, de ő nekem nem ad. Nem értem hogy az utánvét miért nem jöhet szóba..? Ott 100% hogy mindkét fél azt kapja amit vár, nincs rizikó lényegében. Nagyobb eladóknál is látom hogy ch csak előreutalással. Igazból vásárolgatnák így néha, de kinek van kedve bankba rohangálni és utalgatni

2021. jún. 10. 13:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifizetedvaz utánvét költséget én küldeném neked a cuccot, de ez se véd meg attól, hogy ha mégse veszed át, akkor én bukok a postaköltségen....
2021. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Az eladó értékeléséből kitudod következtetni, hogy mennyire megbízható. Érdekes én mindig előreutalással vásárolok és nem baxtak át. Ha mégis megtenné irány a rendőrség. Megbízható helyről kell vásárolni és semmi probléma.
2021. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
En is sok dolgot adtam mar el, es amikor vevo ragaszkodott postahoz akkor elore kertem a penzt, mert en aztan nem fogok feleslegesen kockazatot vallalni amikor par nap mulva lenne aki vagy utal elore vagy szemelyesen eljon erte. Ugyanigy mindig leirom hogy ha szallitas kozben serul a csomag az se az en bajom.
2021. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%

Bankba rohangálni? Netbankról hallottál már? :D


Mellesleg ha kifizeted nekik a postaköltséget akkor valószínűleg belemennek az utánvétbe, DE ilyenkor számold bele azt, ha megsérül a termék, arról nem ők tehetnek.


Plusz képzeld magad bele a fenti példába. Elküldöd a terméket utánvéttel. Megsérül, ezért a vevő visszaküldi. Lesz egy sérült terméked és bár a postaköltséget nem te álltad, de profitot sem csináltál, csak a terméked állapotán rontottál.


Ugye, hogy szarul hangzik?

2021. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

"Ott 100% hogy mindkét fél azt kapja amit vár, nincs rizikó lényegében"


Vevőként az árucikket illetően ugyanakkora kockázatot vállalsz előreutalás és utánvét esetén is.

Ugyanis utánvét esetén sincs módod betekinti a csomagba, csak ha már kifizetted. Sokan úgy képzelik, hogy kibontják a dobozt a postás jelenlétében, és ha nem tetszik, nem fizetik ki. De ez nem működik.

2021. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Inkább csak magukra gondolnak és a pénz.. a pénz az első az legyen meg utána már mindegy. Pénzéhesség ez
2021. jún. 10. 14:19
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Hülye eladók miért is nem küldik ki ingyen az árut, igaz?
2021. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
19%
Oh, szóval neked is a föld alatt 2 méterrel van az IQd, a jövőbeli válaszadóknak jelezném, hogy ne pazarolják az idejüket válaszírással, keressenek egy értelmes kérdezik :)
2021. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
*kérdezőt
2021. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

"Igazból vásárolgatnák így néha, de kinek van kedve bankba rohangálni és utalgatni"


Nincs interneted? De akkor ide hogy irogatsz?

2021. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!