Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmix egyes kötés?

Tippmix egyes kötés?

Figyelt kérdés

Ha a szelvény egyes kötésbe raktam és mind bejött (szorzók összeszorozva: 11.131), az alaptét 1000 forint és az összesen befizetett pénz 6000 forint.(tehát 6 tipp)


És mellékesen: olyat lehet, hogy ugyanarra a meccsre rakok több tippet egy szelvényen?


Válaszokat előre is köszönöm.



2021. jún. 11. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat meccsre fogadtál külön-külön, jól értelmezem? Ilyenkor a szorzókat nem kell összeszorozni, azok mindegyike odds*1000 Ft.


Több tipp úgy lehetséges, hogy pl. fogadsz gólra és szögletre/bűntetőlapokra (sárga és piros), illetve vannak még kombinált fogadások, mint pl. 1,5 gól felett (ez azt jelenti, hogy legalább 2 gól lesz a meccsen) és hazai győzelem.


Külföldi internetes fogadóirodák, mint pl. az Unibet még több fogadást kínál.

2021. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%

"És mellékesen: olyat lehet, hogy ugyanarra a meccsre rakok több tippet egy szelvényen?"

Oké hogy ez "mellékesen", de akkor az alap kérdés mi volt?



"Tippmix egyes kötés?


Ha a szelvény egyes kötésbe raktam és mind bejött (szorzók összeszorozva: 11.131), az alaptét 1000 forint és az összesen befizetett pénz 6000 forint.(tehát 6 tipp)"

Leírtad mit csináltál, oké. Mi a kérdés? Lehet én vagyok a hülye, de nem értem.

2021. jún. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Ha a 6 meccs egyes kötésben van, akkor az pont olyan, mintha 6 db külön szelvényen játszottál volna. Nincsen egyik végeredménynek sem hatása a másikra, így a szorzók nem szorzódnak össze, tehát rosszul számolod.


Ha mindegyik játéknál ugyanannyi a tét, akkor a szorzók összeadásával kapod meg azt, amennyit végül kapni fogsz.


Pl 3 meccs egyes kötésben

3

3

3

Szorzóval az nem 3*3*3=27 lesz, hanem csak 9.

Akkor kellene szorozni az oddsokat, ha kötésben lennének a meccsek, tehát egymástól függ, nyersz-e és ha igen, mennyit.


Ugyanarra a meccsre több tippet lehet tenni, pl úgy, hogy végeredmény, félidő, gólok száma, piros lap... Ilyesmik vannak rajta.

Olyat viszont nem, hogy egy szelvényen fogadsz arra, hogy A-B meccsen A és B is nyer.

2021. jún. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
2-es vagyok, kur.vajó hogy mindenki lepontozott, de a nagyokosak közül egyik sem írta le hogy most mi a kérdés. Én komolyan nem értem, nem kötekedni akartam.
2021. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!