Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha veszek 100 ezer forint...

Ha veszek 100 ezer forint értékben bitcoin-t, akkor az 5 év múlva kb mennyit fog érni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kiszámíthatatlan, de ha az eddigi növekedést nézzük, akkor úgy körülbelül mennyit fog érni 5 év múlva? Elérhet milliós nagyságrendet?
2021. jún. 13. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Viccesek ezek a wc papír hívők.
2021. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%

"Viccesek ezek a wc papír hívők."


Amikor elérjük pár év múlva az 1 milliós bitcoin árfolyamot, akkor visszajövök majd ide, és körbe röhöglek 360 fokban.

2021. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel a wc papirral az elmult 6 evben kozel 100 milliot sikerult keresnem, feltehetoleg a kovetkezo par evben ennek sokszorosat fogom.


Viccesek az ilyen magadfajta kommentelok :)

2021. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Lássunk pár tényezőt a Bitcoinról. Már vagy 10 éve leállt a fejlesztése. Túlárazott lassú utalások. A bányászatot a pénzes réteg teljesen kisajátította. Sokkal kisebb összegekkel már másodperceken belül lehet utalni más coinokkal. Nem kel neki olyan sok hogy sorban az emberek kivegyék belőle a pénzüket! A kriptopénzeknek van jövője, nagyrésze a barmolt kriptóknak kuka! Aki használja a Bitcoint az tudja hogy fizetőezköznek, utalgatni is kis összegeket teljes mértékben életképtelen! Azt se tudják hogy ki fejlesztette! Városi legenda hogy valami Satoshi. Egy nagy kaki az egész, aminek a hírnév ad értéket meg hogy ebbe tartják az emberek a pénzüket. Az emelkedést az adja hogy pakolgatják meg bennehagyják. Azon kívül egy kaki! Szégyen hogy egyátalán még van az adottságai alapján. Az altcoinok nagyrésze egy szemét amit csak a dolog meglovagolása végett hoztak létre. Már vagy 10 éve elavult a technológia amire épült, fejlesztő és fejlesztés nincsen, nem is lesz rajta, nem is lehet rajta fejleszteni!
2021. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek, abban is látok rációt, hogy az ETH beelőzi a btct.
2021. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 SIDLER22 ***** válasza:
100%

14-essel én is egyet értek, de hogy pár coinról én is kifejtsem a véleményem.

Ethereum:

Szerintem az Ethereum a best. Most terveznek egy 2.0-ás frissítést amivle sokkal olcsóbb és gyorsabb lesz az utalás így akár még az is lehet, hogy ez lesz az általános fizetőeszköz.


Cardano:

Jó coinnak tűnik, de nagyon sokat ígérgetnek ezért én inkább ignorálom. Az Ethereum támogatást például már vagy 5 éve ígérték azt sehol semmi.


Polkadot:

Szerintem a blokkláncok közti átmenetben nagy potenciál van főleg ha majd még jönnek az újabb blokkláncok.


Nano:

Ez a második személyes kedvencem. Ha most nyitnék egy üzletet biztos, hogy felvenném a coin elfogadó listára. 0 utalási költsége van és szinte azonnali. A maga funkciójában jelenleg ez a legjobb coin.

2021. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!