Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet NAPONTA 800...

Hogyan lehet NAPONTA 800 forintom? Tehát minden napra 800 forintom.

Figyelt kérdés
Helló mindenkinek aki olvas. Én minden nap hétvégén és szünetekbe is mindig kapok naponta 200 forintot és ezt akarom 1000 forintra növelni. Ha még valaki nem 18 éves és még 16 sem akkor hogyan lehet keresni minden napra plusz 800 forintot? A válaszokat köszönöm és olyat írjatok ami nem csak 18 felet van ennyi. És ne írjátok le hogy sörös doboz visszaváltás mert régen minden nap csináltam de olyan nap is volt hogy hármat találtam tehát az lehetetlen hogy 400 darabot össze gyűjtsek ennyi és köszönöm a válaszokat.

#naponta #800 forint
2021. jún. 18. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmész és dolgozol valamit aminek a keresetéből kijön napi 800Ft.
2021. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Merrefelé laksz, mit szeretsz csinálni?
2021. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmész kutyát sétáltatni, füvet nyírni.
2021. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De kutyát nem sétáltathatok mert megkérdezik hány éves vagyok. A fűnyírás az is tetszik de oda meg gép kel és arra ezer év alatt sem tudnák összegyűjteni és szerintem oda is 18 éves kell. De most hétfőn elmegyek a postára és megkérdezzem itt is hogy lehet újságot kivinni és kész de ott meg tutira nem fogok 7x800 forintot keresni egy hét alatt.
2021. jún. 18. 19:20
 5/20 anonim ***** válasza:

A szomszédoknál kérdezősködj házimunkára. Szerintem amúgy az emberek többségének van fűnyìrója, csak nem adja oda egy kiskorúnak, hogy felügyelet nélkül vágjon füvet.


Korrepetálás esetleg? Tanároktól meg tudod kérdezni, hogy nincs-e olyan gyerek, akit kéne oktatni.


Ha tudsz nyelvet, akkor elsős/másodikos gyerekeknek tudsz mondókákat tanìtani vagy alap szókincset, azért biztos fizetnek 800 forintot.

2021. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm az új választ de már meg van a megoldás csak az pénzbe kerül tehát az is soká lesz meg de csirke ollatt csinálok és veszek csirkét és a tojást fogom eladni ennyi 30 forint darabja. Csak kell ilyen csirke háló és az nem a legolcsóbb dolog. De holnap megnézem még a többi választ ha lesz.
2021. jún. 18. 19:57
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha kereskedsz, ahhoz számlaképes vállalkozás kell, ami 18 éves korhoz kötött. Diákmunkába már felvesznek 16 éves kortól.
2021. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem kell ahhoz 16 évesnek lenni mert csak a kerítésre rakom majd ki hogy tojás eladó. Ezt már nagyon rég meg akarom csinálni és most meg is csinálom de eddig másra kellet a pénz. És ez lesz a jó. Most nem tudom megcsinálni mert kell csirkeháló meg legalább 4m léc amiből az egészet meg tudom csinálni. És nálunk a legolcsóbb búzadara 159 forint és ezt 20 napra csak 8 forintba kerül egy per csirke részére és a többi 5 forint a víz tehát úgy 15Ft per csirke ennyi a bevétel egy nap de ez folyamatosan több csirke lenne tehát egy idő után meg lenne a 800. És még olyan is van hogy a maradékot adom oda nekik tehát ezzel is több lenne tehát úgy 30 csirke termelne 800 forintot. De ez ezer év múlva lesz de 5 csirkével fogom kezdeni amikor egybe meglesz rá a pénzem és az úgy majdnem egy plusz 100 forint ennyi. Csak az van hogy a legolcsóbb háló is 10.000 forintba kerülne amiből a 2x2 méter terület meglenne és ez még nem lenne macskabiztos mert nem lenne teteje.
2021. jún. 18. 20:29
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
NAV-os bácsiknak mit fogsz mondani? :D
2021. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, ne vegyétek el szegény gyerek kedvét! A faluban sokan árulnak csak úgy tojást, hogy átjönnek vásárolni az ismerősök. Még soha senkihez nem jött a NAV. Ők a nagy halakra vadásznak.
2021. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!