Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet nagyon gyorsan...

Hogyan lehet nagyon gyorsan 100 ezer forint körüli összeget keresni?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok úszva anyagilag, és fizetés csak július közepén jön. Gyakorlatilag most jutottam el oda, hogy bár ételre sem nem nagyon van pénzem, de a közmű, közös költség is kezd nagyot csúszni.

Mit lehet ilyenkor tenni? Eladni semmit sem tudok, maximum könyveket, de az nem tudom, milyen összegeket hozna…

Valakinek valami ötlet? Éjjel dolgozni valahol, napi kifizetéssel?


(Nő vagyok, ezért sajnos raktárba nem vesznek fel)



2021. jún. 21. 16:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Semmi tartalékod...??? Mitől úsztál el ennyire?

Ha nagyon ki van maxolva a fizetésed a fix költségek miatt, akkor sohasem szabad félretett párezer ft nélkül csinálni!


Hirtelen alkalmi munka csak a takarítás jut eszembe.... Kollégák, ismerősök között esetleg...????

2021. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%

takarító,vagy udvaros?

Am rosszlanyok.com

2021. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A koronavírus elvitte a munkahelyem tavaly nyáron, akkor három hónapig keresgéltem, utána októberben sikerült másik munkahelyet találnom, ami egy hónapja szintén megszűnt. Ennyit tudtam tartalékolni, hogy ezeket a hónapokat kibírjam.

Családom nincs, a kollégáim szerintem hasonló helyzetben vannak. De nem is a kölcsönkérés lenne a célom, sokkal inkább hogy találjak egy helyet, amivel ki tudom húzni az első fizetésig napi pár órában, utána már össze tudom szedni magam.

A 100 ezret arra írtam, hogy kb ez az összeg, amivel elhárítom a vészhelyzetet, azaz nem kapcsolják ki az áramot, melegvizet stb, plusz valamit enni is jó volna.

Takarítani szívesen mennék bárhova, csak nem találtam napi/heti kifizetéses állásokat, a bejelentett pedig nem jó.

2021. jún. 21. 17:10
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívesen javasolok ilyet, de hitel?

Illetve munkahelyen nem tudsz fizetési előleget kérni?

2021. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ez a takarítás leginkább személyes ajánlás útján megy magánházaknál. És azonnal fizetnek.
2021. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Sem a hitel, sem az előleg nem lehetséges, már mindkettőt megpróbáltam.


Értem. Azt hittem, irodai takarításra gondolsz, amit a rendes munkaidőmön kívül tudok végezni. Pár hetet biztosan bevállalnék, annyit kibírok.

Magánházaknál gondolom meg nem úgy megy, hogy odamegyek és bekopogok, hogy szeretnék takarítani. Én legalábbis udvariasan elzavarnám az illetőt.

2021. jún. 21. 17:26
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek köszönöm, aki ír vagy segíteni próbál egy-egy javaslattal. Hálás vagyok, több bántásra számítottam.
2021. jún. 21. 17:27
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A közmű miatt szerintem ne aggódj. Nem azonnal kapcsolják ki úgy tudom.
2021. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Sajnos így is csúszkáltam velük (messze nem a végzettségemnek megfelelő pozícióban helyezkedtem el, gyakorlatilag minimálbérért), így most a július eleje az az időpont, ahol már kapcsolnak ki, pl. az áramra megkaptam július 3-ára a kikapcsolási időpontot, 3 havi tartozás után. 17000 forint, ami egy pár hónap után már nem is jelentene gondot, de így most lehetetlen.

A közös költségen több az elmaradás, azt igyekeztem törleszteni két hónappal ezelőttig. Eddig mérlegeltem, hogy éppen mit fizessek ki, de most már itt sem tartok. Ezért vagyok ekkora pánikban. Azt hittem, ha nyitják az országot, könnyebb lesz és hamarabb találok munkát, de ismét két hónapomba került.

2021. jún. 21. 18:00
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A közműt és a számlákat hagyd a fenébe, első vagy második felszólítás után hetekkel kapcsolják ki, most fontosabb, hogy egyél.

Jófogáson vagy facebookon keress álláskeresős csoportokat és írd ki, hogy napi kifizetéssel keresel munkát sürgősen.

2021. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!