Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit kérnétek azért egy...

Girlll3 kérdése:

Mennyit kérnétek azért egy évre, hogy a telketeken lehessen egy cég hirdetőtáblája?

Figyelt kérdés
Jó, én mondjuk nem mennék bele ilyen üzletelgetésbe. De, ha belemennétek, mennyit kérnétek érte?

2021. jún. 25. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mekkora. Ha mondjuk a kerítésemre akarnának kitenni valami kis táblát, azért max. pár 10 ezer Ft-ot, egy óriásplakátért már több 100 ezres nagyságrendű összeget.
2021. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ


Mekkora a tabla mérete?

Hová néz a tabla: főútvonal vagy Mucsarcsöge Kossuth Lajos utca ?

Milyen cég? Kovács János lakatos vagy Coca Cola?


Szóval ezektől függően

100 ezer - akár 2 millió Ft közé lehet belőni

2021. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Co-mode bútor és óriásplakátról van szó. Lófütty összeget adtak eddig egy évre. Pl idén caros 50 ezret akartak adni. Ezért el is takarodhatnak majd a telkünkről.
2021. jún. 25. 15:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval mi telkünkön van ilyen, viszont nem én egyeztem bele... Szerződést kötnétek az egyezségetekről? Mert pl esetünkben ez is hiányzik.
2021. jún. 25. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval nem mennél bele ilyen üzletelgetésbe, közben meg évek óta ott van?


Ha reális képet akarsz kapni a piacról, akkor elhívsz egy céget, aki ilyenek bérbeadásával foglalkozik és megmondják az árakat

2021. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagyiss rosszul fogalmaztam, nem a mi telkünk. Kicsit bonyolult. Köszi a válaszokat, utánanézek.
2021. jún. 25. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!