Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemények a mizunomagyarorsza...

Vexamen kérdése:

Vélemények a mizunomagyarorszag.com oldalról? Átverés vagy hiteles oldal?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam ezt az oldalt, ahol jó áron vannak mizuno cipők, viszont eléggé átverés szaga van és természetesen csak kártyával lehet fizetni.


[link]


Mi a véleményetek? Esetleg rendelt már innen valaki?



2021. jún. 28. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
99% hogy kamu. Se kontakt, se telefon, se telephely, se cegnev.
2021. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem 99%, tízezer százalék, hogy ez kamu.
2021. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos beleugrottam, mert csak linket kaptam, hogy rendeljem meg azt a bizonyos cipőt, így szokásomtól eltérően sajnos nem néztem utána az oldalnak.

A kártyás fizetés nem riasztott vissza, mert mindig így fizetek, de amikor megadtam a kártyaadatokat, azonnal levonta az összeget, mindenféle plusz megerősítés nélkül és ami a nagyobb probléma volt, hogy jüan-ban vont le, közel 2x-es árat, mint amit kellett volna fizetni az oldal szerint.

Utána jött egy megerősítő e-mail, hogy az árfolyamingadozás miatt több lehet a végső ár(29ezer helyett 52 volt), mindez ugye angolul, kontakt nélkül, kösz, így utólag.. Utána néztem az oldalon is, semmilyen kontakt nincs hozzájuk, netán ÁSZF-szerű, bármi.

Úgyhogy azonnal írtam az OTP-nek és kértem cashback-et, leírva a problémát.

Rá 1 jó hétre írtak a mizunomagyarországtól, hogy írjam meg, ha van valami problémám. Leírtam nekik is angolul, erre azt válaszolták, hogy sajnos már úton van a cipő, de ha megkapom és visszaküldöm 30 napon belül, akkor a teljes összeget visszafizetik. Aha..

Ezt követően, szintén egy jó hét múlva visszakerült a levont összeg hiánytalanul a számlámra, az OTP visszahívta.

Iszonyú szerencsém volt, soha ilyet többé nem csinálok, mint ahogy eddig sem tettem, csak kora reggel figyelmetlen voltam és lusta, utánanézni a dolgoknak.

Szóval a mizunomagyarország, (bár csábító a kínálat), OFF, ha jót akarsz magadnak!

2022. szept. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cashback helyett chargeback. H.lyeséget írtam, bocs.
2022. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!