Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mibe érdemes...

Szerintetek mibe érdemes befektetni 4 millió Ft ot?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 04:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Kína elindította már a lejtőn, lesznek, akik befejezik a bitcoin kivéreztetését. Aki nem akar még többet bukni, még mostanában eladja, amíg még kap érte valamit.
2021. jún. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem szovegelni kell hanem penzt rakni ra :)
2021. jún. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
bitcoin megbukott, mindenki menekül.
2021. jún. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is bukni fog a btc, de nekem jobb befektetésben van a pénzem, mintsem beshortoljam a bitcoint :D
2021. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy le leszek pontozva, de akik spekulálnak bármi legyen is annak a tárgya, érdemes elolvasni. Nem a befektetőkhöz szólok most, ők más logika mentén keresik a pénzt.

[link]

2021. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs ingatlanod, de szeretnél, akkor dolgozz egy kicsit, gyűjts még hozzá és megvan az önerőd (amíg ezt eléred, tartsd esetleg állampapírban), ha ez nem játszik, akkor én tanulnék belőle valami hasznosat, a többi állampapír. Opcionális: a befektetett összeg 2/3-a állampapírba, 1/3-át magyar tőzsdére bevezetett cégek részvényeibe. Ha esetleg szeretetnél vállalkozást alapítani, gondold át, hogy szeretnéd-e mondjuk jegyzett tőkére felhasználni az összeget. De persze ez azért nem a világ összes pénze, én maradnék a tanulásnál, hogy később ennél sokkal több pénzt is kereshessek az eszemmel és a megszerzett tudásommal. :)
2021. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerezz belőle valami piacképes tudást
2021. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!