Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegnap rendeltem a shein-ről.....

Tegnap rendeltem a shein-ről...Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Szóval azt szeretném kérdezni hogy a shein amikor kihozza a ruhát amit rendeltem akkor a házam elé hozza és át kell vennem a futártól vagy a postán kell átvennem a csomagot?

2021. jún. 30. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem ismerem a céget, de címre viszik ki a futárok. Postán, telephelyen akkor lehet átvenni, ha a kézbesítés sikertelen volt, és értesítőt kaptál róla. Második kísérlet is szokott lenni, de cégenként eltérő feltétellel.
2021. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja értem köszi

És ilyenkor alá kell írni valami papírt vagy csak átveszem a ruhát és kész?

2021. jún. 30. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Alá kell írni papírt, vagy digitális eszközt. A járvány miatt több cég eltekintett ettől.
2021. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Kell vámot fizetni most a sheinről rendelt csomagok után?
2021. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, a dpd-s hozza. Nrkem nem kellett alá írni 😅♡
2021. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#4 hát elvileg ha 150 euro alatt rendelsz akkor nem kell de áfát igen kell fizetni. De az áfát úgy oldották meg hogy ha rendelsz egy polot abba az arba brnne van az áfa is😊
2021. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!