Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vámkezelésnél hol kell végezni...

Vámkezelésnél hol kell végezni az online fizetést?

Figyelt kérdés

Megnéztem a nyomkövetésnél hol jár a csomagom és azt láttam, hogy a vámkezelés vége után azt írja, hogy online fizetés elérhető. Se az e-mail címemre se a telefonszámomra nem kaptam semmilyen ezzel kapcsolatos értesítést, pedig rendelésnél mindkettőt helyesen adtam meg.


A másik dolog ami még összezavar az, hogy mit is kell pontosan fizetni? A vám nem lehet, mert 150 euró alatt vámmentesség van, a csomagom pedig jóval 150 euró alatt van. Akkor a vámkezelési díjat kell fizetni? Tudhatom valahonnan, hogy az mennyibe fog kerülni?



2021. júl. 4. 04:09
 1/8 anonim ***** válasza:
áfa-t kell fizetni
2021. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Fogod kapni az értesítést hétfőn
2021. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Áfá-t plusz vámköltséget kell fizetni, pontosan ugyanebben a cipőben járok, tegnaptól "online fizetés elérhető", se sms, se email, én meg csak állok itt mint Travolta a kabátjával hogy most komolyan a hülye rendszer miatt még többet kell majd fizetnem mert utánvét lesz ebből? Végülis csak áfa+800ft egy alapból 400 forintos termékre, a hülyének is megéri ja nem.

Ha van valami fejlemény nálam, majd írok.

2021. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémam. Olvastam, hogy lehet majd online is fizetni, ami olcsóbb is lenne, meg is örültem, hogy akkor legalább valamivel kevesebbet kell fizetni ezért. A napokban kaptam az értesítőt, hogy az aliexpresses kb. 300 ft-os csomagom átvehető a postán 970 ft kifizetése ellenében... hát mondom jó, de online hol kell fizetni? Nem találtam sehol, emailt se kaptam, semmit, így nyilván átvettem, csak jó, hogy ilyen összevisszaság van ebben (is), mert lehet többet fizetni így.
2021. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet. Két csomagomnál se kaptam értesítést online fizetés lehetőségéről, pedig a telefonszámom rajta volt a csomagokon.


Érdekes, hogy amikor a DPD hozta ki a csomagomat, akkor a posta küldött sms-t és kitudtam fizetni. A postás se tud segíteni, kérdzetem.

2021. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hol lehet fizetni online????
2022. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló: Ez még mindig jó kérdés! :D
2022. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hihetetlen... :D
2022. jan. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!