Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtanulni...

Honnan lehet megtanulni hogyan lehet tippmixelni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék nagy tétekben játszani, csak hogy legyen egy kis plusszom fizu mellett. Hallottam már olyan oldalakról ahol jó tippeket adnak hogy lehet nyerni, de tekintve hogy teljesen kezdő vagyok, olyan oldalak érdekelnének ahol az elejétől leírják hogyan működik.
2021. júl. 5. 06:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem értek hozzá xddd


Azért mert én megélek a saját tippjeimből ahelyett hogy össze*aszott filléres oldalakon koldulnám a sok szerencsétlentől a tagsági díjat havi 2k-ért és osszam az amúgy appos tippeket? :D

2021. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban megélnél belőle, tudnád, milyen limiteket kapnak a fogadók az irodáktól.
2021. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt jó pár irodában kell játszani párhuzamosan

Másrészt papíron is lehet ám fogadni ha a szorzó azonos mint a netes szorzók


De győzködni nem foglak, elég ha én tudom hogy nekem hogy megy a dolog. Te meg áruld csak a filléres tippjeidet


Amúgy akkor miért van az hogy SOHA nem képesek egy releváns statisztikát a tippadók kitenni az oldalukra screenshotokkal alátámasztva?

2021. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Az itt válaszolók 99%-ának fogalma sincs a sportfogadásról.feladtak 2db 2 forintos 8 kötéses szelvényt, amin a várható nyeremény 500 ezer,ami persze hogy elment, és azt hiszik hogy ebből senki sem tud profitálni. Amit itt írogatnak hogy a fogadók 99%-a vesztes hosszútávon, az pont az ilyen emberek miatt van, mert nem értenek hozzá,és fáj nekik hogy aki ért hozzá és profi szinten műveli, az kb 2 nap alatt megkeresi azt a pénzt, amit ők 3 műszakban 12 órában egy hónapban.
2021. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

ReactioN: Minden iroda kivág egy bizonyos (nevetségesen alacsony) szint után. Papíron is félmillió és 16 szelvény a max fogadás/fő. Én nem árulom a filléres tippjeimet, ellenben rengeteg tipterrel állok összeköttetésben. Mindegyiknek van releváns statisztikája. Egyszerűen csak pancser vagy megtalálni az ilyeneket.

14, ettől még igaz marad az, hogy a fogadók 99,99% része nem él meg ebből.

2021. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

ööööö

ok


A fél millás tét limittel mi a bajod btw?

2021. júl. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Követek olyan tippadót, akit magasabb téttel rakok.
2021. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Sziasztok!

Akkor elmondom a sztorimat!

Megélni nem lehet belőle mert SZERENCSEJÁTÉK, de olykor olykor hozhat bevételt ha okosan csinálod.

Szóval.. 4 éve én szinte depresszióba estem.. A történet a következő..

Az akkori VB eseményeire fogadtam.. 20.000 ft-al kezdtem el, és mindig max 3-as kötésekben. Amit tudni kell, és szerintem tudják is a rutinos társaim, hogy ezeken az eseményeken azért születnek gólok mert tétmeccsek. Nagyon ritka a 0-0 eredmény.. Én mindig a gólokra fogadtam, és egész jó szorzó voltak rá. Volt, hogy 1,5 overt stb.. Szinte minden meccsen bejött minden áldott nap heteken át.. 20.000-ből nyertem 30.000-et,utána már 55.000-et,90.000-et,150.000-et, 250.000-et.. Így tovább.. Tehát forgattam a lóvét elvakultan!!És mindig nyertem... Mindig.. Mindig voltak gólok a derbin.. Eljutottam addig, hogy 960.000 ft... Igen!!!! Jól látjátok.. Annyit már megnyertem. Esküszöm az volt a cél, hogy legyen meg az 1 Misi és kiszállok.. Utoljára még megtettem egy hármas kötést.. Az első kettő derbin volt gól.. A harmadikban már nem.. Lenullázódtam. Azzal vigasztalta magam, hogy lényegében csak 20.000-et buktam, hisz annyit fizettem be. Egyszerűen magam alá kerültem hetekig. Utána kis idórr hallani sem akartam a tippmixről... Majd néha, hébe hóba ugyanezt a technikát eljátszom.. Legutóbb egy ezresből nyertem 150.000 forintot 5 hét alatt.. Sokszor szálltam ki 40-50.000 ft-nál. Nem fogom tagadni,hogy rengetegszer buktam ezrseket is. Voltak nagyon nem nyerő szériák.. Egyszóval nem éri meg bele mélyülni mert lelki beteg leszel. Hidd el! A szerencse az szerencse.. Nekem is az volt és van néha. Ennyi.. A statisztikák meg minden más hülyeség. De azért járj utána a csapatoknak, olvassgsss és pécézz ki egy jó kis tippadó oldalt akik azért jobban ismerik a játékosokat és a füves pályán lévő legkisebb gazt is. 200, meg 500 forintokat ne pazarolj.Abból nehéz indulni. Inkább akkor kezdd el minimum 5.000-ből. De nagyon óvatosan... És szállj ki időben. Minden kis zsebpénz jól jön.

2021. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
960 ezer nagyon kevés pénz a profi sportfogadásban.
2021. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!