Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kezdő, friss targoncásként...

Kezdő, friss targoncásként hova, melyik multihoz érdemes elmenni dolgozni? Hol a legjobb a fizu?

Figyelt kérdés
Tudom, most majd kapom az ívet pár embertől, mert kezdőként jó fizuról álmodom, de ezt most nézzétek el nekem. :) Ezt a cégektől nyilván nem merem megkérdezni, hús-vér emberek véleménye érdekelne. Sok cég nem is ír fizetést az álláshirdetésébe. Szerintetek?

2021. júl. 5. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg egy várost, vagy legalább megyét nem írnál? Ajánlatom neked az Audit, ha Debrecenben élsz.
2021. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pest megye. Azért dobtam egy zöldet a segítségadásodért. :)
2021. júl. 5. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Ahol szoba allnak veled!

A fizetes temat meg ne feszegetsd!

2021. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, magyar mentalitás. :D
2021. júl. 5. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez attól is függ vállalsz-e több műszakot.


Ecseren nyílik a Lidl-nek raktár, és azért a Lidl normális fizukat szokott adni.


Mi Vecsésen élünk, a férjem Targoncás, de ő egy műszakban dolgozik, ugyh a fizu nem túl fényes, maradjunk annyiban 😁

2021. júl. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 műszak, nekem jöhet, fiatal vagyok. :) Bár éjjel félek közlekedni, de ha ez kell, akkor ez kell.
2021. júl. 6. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!