Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalnál lehet nem dombornyom...

Paypalnál lehet nem dombornyomott kártyával fizetni? A cibnél milyen kötelezettségekkel jár egy dombornyomott kártya?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:

cibes vagyok és nincs dombornyomott kártyám...paypalom viszont van....


nem mellesleg a kártyád se feltétlen kell paypalhoz

2010. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy szeretném, hogy ne kelljen utalni a paypal egyenlegemre, hanem a számlámról vegye le. Ez csak dombornyomottal lehetséges?
2010. aug. 27. 10:41
 3/8 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy elméletileg igen csak dombornyomott- de gyakorlatilag jó a sima is. Amúgy a Visa az 1 évig ingyenes!
2010. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: cib mastercardom van, nem dombornyomott, és tökéletesen jó a paypalhoz...de rohadt egyszerű, regisztrálsz, megadod a kártyaadatokat, ha elfogadja akkor jó hozzá....komolyan nem értem minek kell túlbonyolítani
2010. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem cib, hanem otp, de van egy virtuális webkártyám, annak vannak olyan adatai, mint a dombornyomottnak, tehát lehet vele fizetni, csak előtte a folyószámláról át kell tenni annyi forintot rá, amennyit fizetni akarok.
2010. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam simán a kártyámmal fizetni és nem engedte. Apum dombornyomottjával lehetett. Szal axem megvan a válasz...
2010. aug. 27. 12:39
 7/8 Hintalow ***** válasza:

dombornyomtott káryák jók hozzá, visa és mastercard is.

nem dombornyomott kártyáknál a mastercardok szintán jók online használatra.

nem dombornyomott visánál (visa electron) a kibocsátó bank határozza meg, hogy lehet -e online használni (ezért lehet, hogy egyik jó, másik nem)

maestro kártyák pedig nem használhatóak online.

virtuális kártyák jók.

Nagyjából ennyi.

2010. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kérdező, a kártyával fizettél vagy azzal regisztráltál a paypalra? :-o
2010. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!