Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes forintot euróra...

Hol érdemes forintot euróra váltani?

Figyelt kérdés

Hol a legolcsóbb? A Revolut kártya mennyire éri meg?

Kb. 30.000 Ft-ot akarok átváltani, legkésőbb egy hét múlva.


2021. júl. 9. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Wise kártyát javaslom, nincs esélye, hogy zárolják mert szar kedvük van. Annyira ügyelj, hogy előtte ATMnél használni (Elég akár lekérdezni az egyenleget vagy pénzt felvenni) és csak aztán fog menni az érintésmentes fizetés.
2021. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a revolut kártya megéri amikor költségmentesen juthatsz hozzá, nekem is van. ez a pénzváltosdi már szerintem a múlt, de egyébként szerintem majdnem mindegy, hogy 80-90 eurót hol váltasz. mi úgy szoktuk, hogy attól veszünk középárfolyamon aki kint dolgozik és jön haza.
2021. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyit akárhol. Ez nincs 100 euró, ha 10 forintot buksz, az sincs összességében egy ezres.
2021. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!