Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lovig Tímea trénerről, life...

Lovig Tímea trénerről, life coach-ról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 09:19
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha szeretnéd megtapasztalni milyen az, amikor vak vezet világtalant, akkor bátran ajánlom. :D Nettó parasztvakítás és lehúzás, amit művel. Persze van hatalmas önreklám meg színitanoda, meg persze alapvető hiányosságok. Semmi hiteles nincs ebben a nőben. Ha valaki akkor pont nem ez fogja megoldani a problémáidat. Ne dobd ki a pénzed a semmire...
2021. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Life coach - ezzel mindent elmondtál.

Ilyen embereknek egy fillért sem adnék. Ilyen “szakembernek” egyesek azért mennek el, mert büdös nekik a tanulás és munka, vagy azért, hogy másodállásban, leadózás nélkül még tarháljanak valamiből.

Szemfényvesztő baromság az egész. Nem fogja megoldani sem az életed, sem a problémáidat, ha leülsz ilyen kóklerekkel, és a kezükbe adod a fél életedet. Ennyi erővel jósnőhöz, asztrológushoz is járhatna az ember, ugyanannyira “hatékony” bullshit.

2021. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Amiket írtatok az korrekt. Annyival egészíteném ki, hogy szerintem merő képmutatás, amikor olyan ember akar másoknak tanácsokat osztogatni, pláne borsos összegekért, aki a saját konfliktushelyzeteit sem képes civilizált ember módjára kezelni... Magyarán tényleg színház, amit előad. De nem nehéz átlátni rajta.
2021. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Eraaa83 válasza:
96%

én az ilyen és ehhez hasonló kóklerek miatt ábrándultam ki végleg az úgynevezett coaching világából. így utólag elmondhatom, hogy csak az időmet pazaroltam. nagy önreklám és nulla mögöttes tartalom.


az a baj, hogy ezeknek fogalmuk nincs milyen az, mikor valaki reggeltől estig a munkahelyén húzza az igát... ha jól sejtem "home office" címszó alatt egész nap otthon lebzselnek és az erősen kérdőjeles "szakértelmükkel" bolondítják a segítségre szoruló embereket. a ceruzájuk meg elég vastagon fog a tapasztalatom szerint.


kíváncsiságból rákerestem erre a nőre. mikor megláttam az oldalát, azonnal lejött, hogy ez is ugyanez a csapnivaló kategória. komolyan mondom, kerüljétek az ilyeneket!!

2021. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
88%
Kedves, szívélyes teremtés. Előző életében minden bizonnyal fakopáncs vagy faltörő kos lehetett.
2021. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lájf Kócs...


Okéjó... 12 ezer óránként...

xddddddddddddd

2021. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
89%

Szia kérdező! Nem a legfrissebb a kérdés ahogy látom, de én csak most akadtam rá egész véletlenül. Bízom benne, hogy nem adtál ki fölöslegesen tízezer forintokat... Osváth Zsolt elég jól megfogalmazta nemrég, hogy miről szól ez az egész. Ajánlom szíves figyelmedbe. Kamu az egész, ne dőlj be az ilyeneknek. Sajna én is saját tapasztalatból beszélek.


"Ne legyenek kétségeid, ezek az emberek (mint az MLM-esek vagy az ilyen life coach-ok, Szabó Péter és társai, vagy a Jehova tanúi) többségében arra utaznak, hogy amikor az életed egy mélypontján vagy, amikor valami nem úgy sikerül, valami nem úgy megy, akkor ő jön és mutat kiutat. Ó, nem ingyen, természetesen. Meg kell fizetned. Súlyosan meg kell fizetned annak az árát, hogy neked jobb életed legyen, akár az ő segítségével."

2021. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Eraaa83 válasza:
79%

#7 jó az Osváth Zsolt-idézet, ugyanarra utazik az összes ilyen kókler, ez tény. de azzal vitatkoznék, hogy az effélék kiutat mutatnak... jobb életed végképp nem lesz ezeknek a segítségével!! ahogy előttem írták, ennyi erővel jósnőhöz is elmehetsz, annak is legalább akkora a szakértelme, mint ennek a nőnek.


"első alkalom ingyenes" - micsoda óriási kegy, mindenki érezze magát megtisztelve. :D :D csak azt nem értem, hogy ez a lehúzás hogy számíthat még legálisnak egyáltalán...

2021. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Személyesen ismerem, és pont EMIATT nem ajánlom jó szívvel senkinek. A második válasszal egyébként teljes mértékben egyet tudok érteni. Erősen megkérdőjelezhető az egész - nevezzük így - munkássága, de ha megnézitek az oldalát, az alapján se lesz szimpatikus senkinek. Önreklám valóban van, de a szolgáltatás értékével egyáltalában nincs arányban. És akkor most finoman és nőiesen fogalmaztam. Egy kutyaürüléket ér az összes ilyen "szakember".
2021. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!