Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért sajnálom a valamire...

Miért sajnálom a valamire gyűjtött pénzemen megvenni a szóban forgó dolgot?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon szerettem volna valamit megvenni és elhatároztam, hogy ha lesz egy kicsit is jobb melóm és tudok spórolni gyűjtök rá. Most ott tartok, hogy már konkrétan megvan a pénz takarékszámlán mégis sajnálom megvenni hiába arra gyűjtöttem. Ez miért lehet? Volt már ilyen veletek?

2021. júl. 30. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Nehezen, lassan összejött pénzt mindig sajnál az ember kiadni. Főleg felesleges dolgokra. Könnyen jött pénzt nem sajnál. Ezért szokták a lottóötöst elverni egy két év alatt.
2021. júl. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Korábban egy csomó tárgyra vágytam. Amikor elértem azt az anyagi szintet, hogy megvehetném már nem érdekel annyira, hogy meg is vegyem. Így működik az ember, ha tudatosan él. Rájössz, hogy nincs is igazán szükséged rá. Megvehetnéd, de már hidegen hagy. Azt javaslom, hogy akkor vedd meg, ha tényleg még mindig nagyon vágysz rá, ha idő közben meggondoltad magad, akkor engedd el. Nem kell mindenáron elkölteni a pénzt.
2021. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nincs rá szükséged. Ha nem tudnál élni nélküle, akkor gondolkodás nélkül megvennéd.
2021. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg
2021. aug. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj listát fontossági sorrendben, és ha már legalább annyi pénzed összegyűlt,hogy a felírtak felét meg tudnád venni, akkor vedd meg az elsőt.
2021. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!