Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most már minden EU-n kívüli...

Most már minden EU-n kívüli csomagra van vám? Ebay, mennyit kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy ártól függetlenül mindenre van már vám. 4.000 forintért szeretnék rendelni ebayről Kínából, nem tudom, hogy mennyire számíthatok, mennyit kérhet majd el érte a postás? (a csomagot kártyával előre fizetem nyilván)
2021. júl. 30. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Levonja az ebay az áfát is pluszba. Aztán a posta majd az áfával növelt árra mégegyszer rászámolja az áfát és a kezelési költséget.

Tisztára jók a srácok, nem?

2021. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja... :/ "jó" rendszer... Kb. mennyit kellene fizetnem 4000 forintos dologért összvissz?
2021. júl. 30. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
9-12k-t
2021. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lett lepontozva #3 -as. Tényleg ennyit kell.
2021. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül ~2800 forintért rendeltem, és 400 forint postai szolgáltatást kell fizetnem (online fizetéssel, ha személyesen fizetném, akkor ez 800 ft).
2021. aug. 16. 06:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!