Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki mennyit tesz félre hónap...

Ki mennyit tesz félre hónap végén átlagban?

Figyelt kérdés

Megírnátok esetleg a munkakörötök megadásával? Érdekelne, s mivel itt anonymek vagyunk, talán van kedvetek.

A valóságnak megfelelöen ha lehet :)



2021. aug. 4. 12:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Hó elején teszek félre, fixen ugyanakkora összeget mindig. Ez 380 ezer forint. Plusz még összesen 70 ezer forintot ltp-re, ep-re. Építőmérnök vagyok, másfél állásban dolgozom.
2021. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

470 ezer kettőnk fizetése.

Mindig hó elején teszünk félre, különben csak elköltenénk feleslegesen. ACI 15

2021. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

470 ezer kettőnk fizetése.


Mindig hó elején teszünk félre, különben csak elköltenénk feleslegesen. Havi 150 ezer megy 10.-én automatikusan a megtakarításba.

Ezen felül kb havi 10.000 megy még egyéb célokra csak a "párnahuzatba", ebből fizetjük, ha valami tönkre megy, szerelni kell stb. Nálunk ilyen évi 1-2 alkalommal van, szóval addigra összegyűlik épp és nem kell a megtakarításhoz nyúlni.


Ha hó végén még marad pénz, általában 15 körül, azt félretesszük szórakozásra (wellness, strand stb)

2021. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem havonta számoljuk, de évente kettőnknek feleségemmel olyan 4 millió körül volt az elmúlt években, befektetések hozamaival együtt tavaly 7 millió.
2021. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%

Összesen 70-250 ezer közt. Azért változó mert van olyan hónap amikor nyaralunk vagy veszünk valami drága dolgot esetleg kocsiműszaki vagy valami nagy kiadás van, nyilván kevesebbet , van hogy többet.

70 az alap mert azt hó elejen elutalom a megtakarítási számlára, utána meg ami marad a számlánkon változó, 130-180e met szokott mindig maradni még.

Férjen raktárvezető 350-400 nettója van, én logisztikai ügyintéző vagyok részmunkában 240-340 közt kapok, ha nincs túlórám 240, ha van akkor akár 340 is lehet ha bevállalok egy egy plusz projektet (15-25 óra pluszmunka per hó)

1 gyerek 1 nagy kutya van

2021. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!