Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell kriptovalutát venni?

Hogy kell kriptovalutát venni?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdő vagyok még a kripto világba, és kis pénzzel szeretnék belekezdeni. A kérdésem az lenne, hogy hol érdemes kriptovalutát venni, és tárolni. Egy csomó oldalt találtam, amin nem tudok kiigazodni hogy melyik mire való. Pl binance, coinbase, crypto.com

A kérdésem az hogy ezek mind ugyanazt tudják? Az összes oldalon lehet kriptot venni, és tárolni is? Nekem olyan oldal kéne, amihez lehet igényelni egy bankkártyát, és tudok vele pénzt felvenni. A crypto.com az pont ilyen ahogy néztem. Ha regisztrálok a crypto.com-ra, akkor ott meg is tudom venni a kriptovalutát, és később eladni ha feljebb megy az értéke? Mert ahogy néztem az egyik oldalon pl csak tárolni lehet, a másikon csak megvenni. Szóval ha én regisztrálok a crypto.com-ra, ott tudok venni és eladni is kriptot? Vagy csak venni vagy csak eladni tudok? Aki ért hozzá elmagyárázná, hogy hogy működik? Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 5. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Kraken a legjobb opcio szerintem. Alacsony koltsegek es megbizhatosag. Evek ota vasarolok ott es semmi gondom. Idovel ajanlom egy hardver tarca beszerzeset, ledger nano s, kb 25000 forint gyartotol rendelve.
2021. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam a ledger-ről, hogy az "kötelező", ha komolyabban foglalkozik vele az ember. Egyenlőre csak tanulgatni akarom, hogy hogy működik ez az egész kriptovilág, és hogy melyik kriptoba éri meg befektetni.
2021. aug. 5. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Csak btc
2021. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Annak most nagyon leesett az árfolyama, nem? Még így is megéri belefektetni?
2021. aug. 5. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Igazabol ha csak befektetni akarsz es nem cryptoval vásárolni akkor a skrill es neteller is teljesen jo lenne neked. Ezeken lehet venni cryptot, igaz ez nem lesz soha fizikailag a tied, tehat nem lehet cryptotarcara utalni, nem tudsz vele fizetni. Olyan mint egy reszveny. Megveszed valamelyik cryptot mondjuk 100$ert darabjat, ha felmegy 1000re ugyanugy megtiszszerezed a penzed. Aztan siman visszavaltod a skrilles egyenlegedre es a kartyajaval le tudod venni.



Persze azok is jo megoldasok amiket te irtal, de ott fizikailag is tied lesz a crypto, kell hozza tarca, tudsz vele fizetni, masnak atkuldeni.

2021. aug. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SIDLER22 ***** válasza:

Kérdező:

Az árfolyamok együtt mozognak. Kisebb eltérések vagy felívelések lehetnek egy-egy valutánál, de összességében az egész piac együtt mozog.

Főleg a Bitcoinnal. Tehát ha a Bitcoin leesik akkor minden leesik.

2021. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Annak most nagyon leesett az árfolyama, nem? Még így is megéri belefektetni?"


Ha valamit el szeretnél kezdnei, jó lenne, ha szereznél némi ismeretet is előtte. OLVASS könyveket. Ha valaminek leesik az árfolyama, akkor az baj szerinted? Ha valamit "akciósan", "olcsóbban" megvehetsz, akkor az probléma? Nem, nem, nem! Ez az, ami kell neked! Ha nincs meg az alapvető, minimális tudás ehhez, akkor csak csődbe viszed magad! Youtube, internet, könyvek a befektetésekről. Vehetsz valamit, ne csak Bitcoint (van más is, ami erős), de ne csinálj vele semmit addig, amíg nem tudod, hogy miért teszed azt, amit teszel!

2021. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
#7 Buy high, sell low! 😁
2021. aug. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8


És hányan ezt játsszák?! 😂

2021. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Coincash-nél is nagyon egyszerű váltani
2021. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!