Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit használjak a PayPal helyett?

Mit használjak a PayPal helyett?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban elég sok problémám akadt a Paypallal, úgyhogy most egy másik alternatívát keresek helyette, ami megbízható, és a segítségével tudok interneten árulni.

2021. aug. 9. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, hol árulsz, mit árulsz. Van e saját webshopod, stb. Egyébként a Stripe+Wise kényelmes megoldás, könnyedén tudnak kártyával fizetni és habár nem számoltam igazán ki, de szerintem kevesebbet is vonnak le.
2021. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemrég kezdtem el kézzel készített ékszereket árulni, egyelőre még csak Instagramon.
2021. aug. 9. 00:37
 3/11 anonim ***** válasza:

És mi a bajod a PayPallal?

Ilyen esetben lehet az a legmegfelelőbb. Tudsz email cimre PP szálmlát küldeni, a vevőknek is biztonságérzetet ad.

2021. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ő nem vállalkozással árul, hanem csak úgy. Legalábbis ez jön le abból, hogy instagrammom árul. Ha a PayPal nem jött be (Amit megértek egy rakás szar tapasztalattal a hátam mögött:D), akkor fogadhatnád simán a bankszámládra is az összegeket. Hacsak nem havi 5 milliót teszel zsebre ebből, a kutyát nem fogja érdekelni.
2021. aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát, szerintem nem szeret mindenki csak úgy utalgatni idegeneknek.
2021. aug. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
#5 Szerintem ezt gondold újra... Ha valaki vásárolni akar, az bizony utalni fog, szóval teljesen értelmetlen a kommented.
2021. aug. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4-es:


Ezzel próbálkoztam egy darabig, viszont úgy vettem észre, hogy sajnos nem igazán akarnak az emberek így direktben a számlámra utalni, különösen a külföldiek:/

2021. aug. 9. 03:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaaa, hogy külföldieknek is árulsz, hát ők nyilván nem:D Írd le privátban pontosan mi volt a gond a PayPalal, hátha tudok segíteni.


A külföldiek például szeretik a CashAppot, legalábbis Amerikában népszerű, esetleg próbálkozhatnál azzal, de ilyen esetben tényleg a PayPal lenne a legjobb megoldás. Esetleg Skrill.

2021. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, pontosan erre gondoltam. Külföldiek gyülölnek utalgatni. Nagyon sok helyen olvastam hogy inkább nem is vásárolnak olyan eladótól akiknél csak utalási lehetőség van. Az első is én vagyok amugy, ezért emlitettem meg a Stipe-ot mint alternativ lehetőség. Ott a vásárlók kártyával tudnak fizetni. Ami eddigi tapasztalataim alapján a legkényelmesebb számukra.
2021. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan mi volt a gond a PP-vel?
2021. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!