Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Végrehajtó ellen lehet valamit...

Végrehajtó ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai nap arra lettem figyelmes, hogy random 360 ezer forintot levontak a kártyámról. Így teljesen mínuszban vagyok, holnap jön meg a fizetésem, de olyan lesz, mintha semmit sem kaptam volna. Semmi pénzem nincs. Mi jogosítja fel a végrehajtókat arra, hogy teljesen random, minden figyelmeztetés nélkül így mínuszba tegyenek? Esetleg jogi úton nem lehetne ez ellen lépni? Vagy bármi ilyesmi?

2021. aug. 9. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Reszletek nelkul nem lehet mit mondani.
2021. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Valami fontos részletet kihagysz. Max a fizetés felé tiltható le normális esetben.
2021. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez inkasszó lesz.

Az ellen azt teheted hogy a végrehajtóval megpróbálsz egyezkedni... esélyes hogy soha az életben nem is próbáltál.

2021. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Mit nem fizettél ki ilyen sokáig? Már eléggé trágyában kell állni, hogy így rád csapjanak.
2021. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Inkasszót tettek a számládra. Gondolom azért tudtál róla, hogy tartozol valakinek, nem?


Amúgy holnap be kell menni a munkahelyen reggel és kérni, hogy kp-ban fizessék ki a múlt hónapot, így legalább annyid lesz.

2021. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Hat ha ennyit vonnak akkor eleg nagy szarban vagy. Ha mar inkasszoznak akkor meg nagyobb szarban. Tudod egyaltalan hogy miert vonnak ennyit?
2021. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk inkasszóval csak azt a pénzt vihetik, ami a számlán van, illetve valami minimális összeget asszem rajta kell hagyni.


Inkasszóval mínuszba nem mehet. ("Így teljesen mínuszban vagyok...")

2021. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
7, ha van hitelkeret, annak az eljáig mehetnek, kivéve a mentes rész.
2021. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!