Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kedves PayPal felhasználók!...

Kedves PayPal felhasználók! Hogy tudok meglévő paypal profilhoz bankszámlát hozzáadni pénz kiutalás céljából?

Figyelt kérdés

Pénztárca, Bankszámla társítása. Beírom a bank nevét (OTP Bank) és a bankszámlaszámom szóközök és kötőjelek nélkül. Minden esetben kiírja, hogy "Ezt a bankszámláját jelenleg nem tudjuk csatolni."


És itt meg is állt sajnos a tudomány. Egy ismerősömnél ugyanez a helyzet, ami miatt a paypal számláján levő pénzt nem tudja kiutalni a bankszámlaszámára.


Van erre valami megoldás, amiben tudna itt bárki segíteni bármilyen hasznos tanáccsal, ötlettel?



2021. aug. 16. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg ha mindent jól irtatok be akkor működnie kéne.

A végére a 8 db nullát is odairtátok? Összesen 24 karakter kéne hogy legyen.

Saját bankszámlaszámodat adtad meg ami a te neveden van?

2021. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, odaírtam a végére a nullákat is (az OTP felületét használva, 24 karakter, biztos stimmel), próbáltam nullák nélkül, de egyikkel se fogadta el.


A bankszámla az én nevemen van. Az "ismerős" egy rokon, ő kért segítséget tőlem, mert ebben a problémába ütközött, a nevében nem tudok beszélni, de a magam részéről mindent az előírásoknak megfelelően csináltam, de nem működik a dolog.


Idegesít, már csak azért is, mert az informatikai problémák megoldása szinte mindig rám van bízva, fiatal vagyok és ennél sokkal nehezebb helyzeteket megoldottam, de ez a látszólag roppant egyszerű feladat kifog rajtam. :) Nem tudom mi lehet a gond...

2021. aug. 16. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Én sem értem mi lehet a probléma, érdemes lenne felvenni velük a kapcsolatot. Egy két munkanapon belül szerintem válaszolnak. A Message Center-ben könnyedén irhatsz nekik.

Ne aggódj, biztos jóval idősebb vagyok tőled és nem egszer volt már velük problémám :)

Ahogy látom kis keresgélés után másnak is van ilyen problémája.

[link]

2021. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom holnap a Centerben, ez jó ötlet, mert e-mail címet sem találtam, ahova írhatnék. Remélhetőleg fognak tudni segíteni.
2021. aug. 16. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem megy egy alternativ utvonal, nem csak a kerdezonek.


Tippmixpro regisztracio.

Befizetes paypallal.

Az osszeg 1szeri megforgatasa bármekkora oddson.

Penzlekeres bankszamlara.


Nincsen semmilyen költség, kiveve a forgatas alaceony kockazata. De mivel 1,01es odds is jo es kis reszletekben is fel lehet tenni igy gxakorlatilag 0 a kockazat.

2021. aug. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!