Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy van most ez az új kínai...

Hogy van most ez az új kínai vámos dolog. Milyen dátum számít? A rendelés leadása és fizetés, a postára adás, vagy az országba érkezés?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az amikor odaer a postara
2021. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen okafogyottá vált a kérdésed, ugyanis 2021 júl. 1-től lépett életbe a minden termékre 27%-os áfa dolog, tehát most már MINDEN termékre vonatkozik, függetlenül attól, hogy mikor rendelted meg.
2021. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel már közel két hónapja volt a változás, ezért már gyakoraltialg az összes azelőtt leadott rendelés régen átfutott, így teljesen mindegy melyik dátum számít.
2021. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem futott át, mert hónapok óta várok valamire. Én sokáig úgy hallottam, legalábbis júl. 1 előtt mindenki azt mondta szerintem minden fórumon, hogy rendeljünk még júniusban, mert akkor még a régi lesz érvényes.
2021. aug. 18. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Rosszul hallottad
2021. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!