Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miskolcon van olyan hely ahol...

Miskolcon van olyan hely ahol fazon aranyat is vesznek? (csak olyat találtam ami törtaranyat)

Figyelt kérdés
Bp. találtam többet is, de Miskolcon nem
2021. aug. 18. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
rengeteg aranyat adtunk már el. egyszer fordult elő életemben, hogy valamit fazon árban vettek meg. mindig azt mondták, hogy nem modern a minta, ilye ma már senki nem keres vagy vesz meg. úgyhogy ha úgy hírdeti valaki magát, hogy fazont is vesz az még nem jelent semmit.
2021. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hacsak nem antik, akkor mindenhol tört aranyként veszik.

Ahogy az #1-es válaszoló kifejtette.

2021. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm

Nem, nem antik. Teljesen újszerű, tavaly ékszerüzletben vásárolt, klasszikus arany gyűrű.

2021. aug. 18. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenhol törtarany árban veszik meg. Aztán felpolírozzák, és fazonaranyként adják el (ha van benne magyar fémjel).

Ebből (is) él az ékszerbolt.

2021. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!