Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szarvas agancs elvitele és...

Szarvas agancs elvitele és eladása lehetséges?

Figyelt kérdés

Mivel nem messze van az erdőpark (vagy hogy hívják),gondoltam elmegyek agancsot "vadászni".

Gondolom hogy sima elvitele nem ütközik semmilyen törvénybe,de ha eladom akkor igen?



#Agancs,vadász,eladás,pénz
2021. aug. 18. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az agancsok gyűjtéséhez és elvivéséhez is engedély kell, mert az agancsok is az erdő tulajdonosának a birtokát képzik.
2021. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1

De ha jól tudom,ilyen random erdő susnyásokban lehetne agancsok,meg erdő parkokban nem kell engedély 🙂

2021. aug. 18. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy a vadásztársaság tulajdona. Mindegy, de csak úgy ráakadni az erdőben és haza vinni nem szabad.
2021. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 belapus ***** válasza:
100%

[link]


Még az idevágó törvényt is belinkelik.

2021. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Végül mi lett? Egyébként, hogy válaszoljak, az agancsok az állam, a helyileg illetékes vadásztársaság tulajdonát képezik. Ha elviszed, lopásnak minősül. Ha eladod, orgazdaság
2021. szept. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5

Semmi xd

2021. szept. 18. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyes😅
2021. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!