Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az aliexpess nyomkövetés...

Az aliexpess nyomkövetés szerint hetek óta itt van a csomag Magyarországon. Összeomlott a posta vámkezelés ?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 22:40
 1/3 qkker1 ***** válasza:
38%
Nekem márkakereskedésnél rendelt kocsim áll tíz napig a vámon, covid-karantén miatt, úgyhogy nálad is simán lehetséges ugyanez.
2021. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Komoly bajok lehetnek náluk, nekem Németországból jön csomagom, ami a nyomkövetés szerint vám elé van állítva és vámolásra vár. Egy németországi csomag... Eddig még sose volt ilyen, nem is értem, pedig rendszeresen rendelek innen. És ez nem is ilyen ali, banggod stb. német csomag, hanem a brexit miatt az eu-ba már csak európai raktárból szállító next.
2021. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ez volt az egyik csomagommal, amit már több mint három hónapja rendeltem, (azt Írta hogy már ki is szállÍtották) majd visszaigényeltem a pénzt és egy héten belül vissza utalták a bankszámlámra.
2021. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!