Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan munka, hogy...

Létezik olyan munka, hogy csak szombaton kell dolgoznom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, gimnáziumba járok, iskola mellett dolgoznék valamit. Van olyan munka, hogy egy héten csak szombaton kell dolgoznom, mondjuk reggeltől délutánig? És ha igen, ezek milyen munkák szoktak lenni általában?
2021. aug. 23. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normál alkalmazottként nem láttam még ilyet. Moziban dolgoztam korábban diákként, ez esetleg elkepzelhető, de ide is heti 3 nap ráérést kellett megadni, amiből min. 2 az péntek du-szombat-vasárnap. Lehetett mindig így, van aki hétfőtől csütörtökig sosem volt, de olyan hogy péntek este és vasárnap sem, olyan nem nagyon.
2021. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Prosti munka az ilyen
2021. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Napi bejelentéssel miért ne?

Azt hiszem évi 90 napot lehet így dolgozni, az az bőven bele férnél,már csak meg kell találni azt aki alkalmazna téged.

Pizza futár,pizzázóban telefonos aki fel veszi a rendeléseket,konyhai kisegítő a pizzázóban,konyhai mosogató,pincér,takarító.

Ha egy nagyobb városban élsz, vagy annak a közelben kutya sétáltató is lehetsz,facebookon van ilyen oldal ahol az emberek hirdetik magukat és a gazdik is hirdetik hogy szükség lenne megsétáltatni a házi kedvencüket, esetleg szombati napon vigyázni kéne rájuk, ott is próbálkozhatsz.

Ezeken kívül a kérdőív kitöltést is meg próbálhatod,ha érdekel küld el az email címedet és nagyon szívesen el küldöm a megbízható oldalakat.

Most például idény munkák is vannak odakint a szabadban,oda is kell ember biztosan.

Nézz szét a környékeden és érdeklődj ahol szeretnél,annyi a lényeg hogy ha le fixálod a szombatot akkor nincs mese,menny is be dolgozni és légy megbízható,pizzázókban szerintem nagy eséllyel találhatsz ilyen munkát, csak ott ilyen délelőtt 10-11-től kezdődik a munka és egészen 21-22-23-ig tart,persze biztosan van olyan ahol éjjel is dolgoznak.

Sok sikert. 🙂

2021. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Meki, kereskedelem stb diákként
2021. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Esküvői fotózás, max a péntek estét, vasárnap délelőttöt nem vâllalod, "mert már van más beírva". De bármilyen más esküvői pozi jó lehet, a dekorációtól a DJ-ig, amihez van affinitásod.
2021. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!