Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vodafone-tól kaptam egy...

Vodafone-tól kaptam egy e-számlát, nem vagyok előfizető. Ilyet lehet??

Figyelt kérdés

Feltöltőkártyás vagyok, eddig félévente ha egyszer töltöttem a kártyát, szinte nem is használtam telefonálásra. Június óta háromszor vettem havi egyszeri 5GB netet, emiatt feltöltöttem a kártyát néhányszor, pár ezer forinttal. Ilyen sms-ben aktiválhatós cucc, csak küldtem egy sms-t a megadott számra, levette a pénzt a kártyáról, 30 napig netezhettem, ennyi. Erre most kaptam egy üzenetet, hogy e-számlám érkezett, 21 ezer forintot kell fizetnem, kb 10 nap a határidő.. Azt meg persze nyilván nem írják,hogy mire!

Online töltögettem fel a kártyát amúgy, bankkártyás fizetéssel, ilyenkor mindig rögtön kifizettem, el is fogadta, levette a pénzt a bankkártyáról, tehát az nem lehet hogy utólag kéne kifizetnem.

Ilyet lehet??? Mással is történt már ilyen?

Majd nyilván felhívom őket, hogy mégis mi van..



2021. aug. 27. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ezt egy lehúzós kamu cég küldte, mint régebben a NAV nevében az adó visszatérítéses dolog volt ilyen. A napokban én a DHL-től kaptam egy mail-t, hogy fizesek 350 Ft-ot az újbóli kiszállításért mert nem tudták kézbesíteni a csomagot, kiderült ha megadom az adataimat akkor nem 35 ft-ot, hanem 350 eur-t vonnak le a számlámról. Ezt onnan tudtam meg, hogy felhívtam az ügyfél szolgálatukat és ők mondták hogy ez egy újfajta csalás.

Hívd fel a Vodafone ügyfél szolgálatát és kérdezz utána, az a biztos.

2021. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha e-számlád érkezett, akkor elsőkörben belépnék a Vodafone oldalára és ott megnézném, hogy mégis mi ez.

De az ügyfélszolgálatot is felhívhatod, csak ha nincs szerencséd, az sokáig fog tartani (egyszer 14 percet kellett várnom :-( )

2021. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tuti lehúzós, kamu próbálkozás.
2021. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy letöltöttél, rendeltél valamit és így kell kiegyenlíteni.
2022. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!