Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem sheinrol és levonta...

Rendeltem sheinrol és levonta a pénzt a kartyamrol de az oldalon azt irja nem fizettem, valakivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Vásároltam a shein oldalról, levonta a kartyamrol az összeget de a shein azt irja ki hogy fizetésre vár a rendelésem. Sokszor rendeltem már ilyen még nem volt. Beallitottak az internetes biztonsagi kódot kerte fizetes utan beirtam parszor nem fogadta el (pedig jól írtam be) utoljára kiirta hogy hibas fizetes vagy ilyesmi es egyszerre levonta a pénzt mintha sikeres lett volna. Sheinen nemtudok reklamalni nemtudom mit csinaljak, kerlek adjatok tippeket.

2021. aug. 31. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Shein Magyarország Face csoportba irjal, ott altalaban tudnak segíteni hogy mit tudsz tenni
2021. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Milyen kártyád van, amin pénz van?

Általában a számlán pihen a pénzed. A kártya arra jó, hogy azzal vegyél le pénzt a számládról.

Megnézed a számládat és ott lesz, hogy valóban volt-e levonás, vagy sem.

2021. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
OTP Junior kártyám van, be vagyok jelenkezbe smartbankba is es látom az egyenlegem és a levonást is.
2021. aug. 31. 22:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképp írni fogok😊
2021. aug. 31. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!