Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért lett hirtelen ilyen...

Miért lett hirtelen ilyen rossz érzés pénzt költenem?

Figyelt kérdés

Két hete vettem egy autót, és azóta piszkál valami belül, hogy nem lett volna szabad.

Nem volt kifejezetten drága, az anyagi helyzem megengedi egy autó fenntartását, de mégis mintha lelkiismeret furdalásom lenne azóta.

Egyedül élek, nincs hitelem/tartozásom, viszont megtakarításom sem igazán.

Mióta megvan az autó, alig 150kilométert mentem vele, mert sajnálom a pénzt üzemanyagra, pedig lenne miből tankolni. Ezenkívül minden másra is, például egy csokira, üditőre, sörre is.

Két hete folyamatosan dolgozom hétvégén is, pedig semmi kedvem, csak vállalom a sok túlórát, mert attól tartok, hogy nem lesz pénzem.



2021. szept. 3. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Sok értelme volt megvenni. :D
2021. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én lány vagyok és kaptam az autót, de ugyanezt érzem :D folyton shoppingoltam, utaztam, de már egy ideje folyton a spórolásra gondolok és arra, hogy ne költsek pénzt, mert bármikor a nullára eshetek. de lehet csak felnőttem.
2021. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 wow még kapott kocsit. Vicces hogy magyarok panaszkodnak hogy válság van aztán veszik a kocsikat csak úgy ajándékba. :D
2021. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem “csak úgy”, hanem a páromtól egy kapcsolatban. Ettől függetlenül annyira nem vagyok elengedve és nyilván kiadásaim így is vannak bőven. Bárcsak mindenki meg tudná magának venni, amit szeretne… de én is azt érzem amit a kérdező és félretett pénzem sincs. Azért ez még mindig egy magyar átlag 😀
2021. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A panaszkodóknak álljon itt egy régi mondás:

"aki sír attól el kell venni".


:D

2021. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!