Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az gáz ha havonta csak 60ezer...

Az gáz ha havonta csak 60ezer forintot körül tudok félretenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 24 éves vagyok a szüleimnél lakok és egyetemre járok a tanulás mellet végzek egy diákmunkát napi 2 órában(teher auto lepakolás a gls futár központban) ami fizet kb 70000ft ot és ebbol mindig csak olyan 60000ft ot tudok félrarakni.

Ez így kevésnek számít?


Sajnos a szakmai gyakorlatom megkezdeséig még van egy félév és csak utánna tudok majd többet félretenni esetlegesen.



2021. szept. 3. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Neked elég?

- igen: ebben az esetben nem gáz

- nem: ebben az esetben gáz


Durva, hogy egyetemre jársz, de erre a pofonegyszerű kérdésre képtelen vagy magadtól válaszolni.

2021. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ez nem gáz, hanem havi 60e forint.
2021. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Elég alapvetoen csak vannak olyan csoportarsaim akik gyari munkat csinalnak az egyetem mellet es ok havonta 100 fölött keresnek igaz nem tudtak részt venni minden órán még úgyis,hogy online oktatás volt
2021. szept. 3. 19:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem alatt csak diákhitelt halmoztam, nemhogy félretegyek. Ez manapság nem ennek a korszaka, pedig én is dolgoztam rengeteget mellette.

Te sokkal jobb helyzetben vagy, mert otthon laksz, nekem 250 km-t kellett utaznom és szobát bérelnem, rezsit fizetnem, kaját, utazási költséget.


Jópár év telt el az egyetem óta, -3 millió forinttal kerültem ki, de azóta családot alapítottam, lakást vettem, vállalkozást nyitottam. Te mindezt majd kb. +3 millióval kezded. Gáz?

2021. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem + 3 millioval mivel csak tavasszal találtam meg ezt a munkát ellote nem nagyon volt diákmunka
2021. szept. 3. 22:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ok. -3 vagy +X, kb mindegy. Ne tedd a butust.
2021. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

En is 24 vagyok, mesterképzést csinalom, gyakornok egy multinal. En heti 30 óra munkával keresek 170 ezer nettot. Szulokkel elek en is.


Csak azert irtam le hogy ilyen is van. Probalkozni kell.

2021. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az pont 60 ezerrel több mint a semmi :) ne máshoz viszonyíts :)


Lehetőségeidhez képest ez a max? ha igen akkor ügyes vagy és egyáltalán nem gáz.

2021. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Igen az legjobb lehetoseg ha tanulas mellet szeretnek egy kis penzt úgy hogy betudjak járni az órákra.
2021. szept. 5. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem mellett havi +60e Ft az tök jó.

Majd ha lesz főállásod, többet fogsz keresni.

2021. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!