Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptovalutáknál sztendert...

Kriptovalutáknál sztendert egyformán esnek tök mindegy mit veszel, kiváncsi kifinomult csalás negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az idei nagy esésnél tök mindegy mibe raktad a pénzed az összes egybehangzóan esett. Ma néztem az árfolyamokat és kivétel nélkül az összes coin 6 ból 6 ami nekem van teljesen ugyan úgy mozgott. Teljesen kölönböző projektek! Mindegy mibe rakod a grafikonon szépen látszik hogy kétségtelenűl egy valakik rángatják az összeset. Tök egyértelmű hogy ugyan azok rángatják a coinokat. A mai grafika olyan hogy egymásra rakhatod őket. Kétségkívül rajzolja ki hogy kő keményen projektől függetlenűl manipulált az egész ahogy van. Ha nem fiatra váltod, vagy stabilcoinra, a BNB, BTC, ETH húzza magával az egészet. Mesterséges pump and dump az egész piac. Szó sincs arról hogy egyik projekt esik a másik meg emelkedik. A HODL baromság amit annyira éltetnek egyesek negyedére verte a portfoliómat. Veszteséges az egész úgy ahogy van. Horrorisztikus utalási és váltási költségek. Amikor próbáltam kicsit forgatni olyan költségeket kaptak le hogy a nyereségből veszteségbe vágott. Bittrexen 10.000ft ot volt pofályuk lekapni egy KSM utalásra, amit hálózaton belül pár forintért ment. Sunyi videósok a Youtubeon, válogatott hamis képet festő kommentekkel. Három coinokat reklámozó (influenzer) videója alá írtam a komment egyiknél sem jelent meg! Kíváncsi vagyok a negatív tapasztalatokra, HODL, váltás, utalás, trade, stb…

2021. szept. 7. 23:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
32%
Te így jártál.
2021. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%

ADA, Cosmos, UNI, és lehetne sorolni ott van egy nagy V betű. Érdekesen egyformán mozognak tök különböző projektek.


Személyes tapasztalatom bármilyen grafikont mellőzve, egy szakértő elmondta hogy az összes kripto pénz értéke lassan a nullához közelít. Én eddig amit vettem mind szép lassan csak esik, és közelít szép lassan a nullához.


[link]

2021. szept. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
39%
Tedd egy grafikonra az arany, illetve az ezüst grafikonját is. Ugyan úgy estek. De ezzel egy időben a legtöbb index is. Ugyan az az ember mozgatja ezeket is? 🤔
2021. szept. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Evek ota hodl-olok es nem swing tradelek sohase. Elore meghatarozottan erzelmek nelkul probalok adni venni. Egy dolog latszik, ha a btc esik radikalisan akkor minden mas is esni fog, ha a btc szarnyal mindennmas szarnyal.
2021. szept. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok a nagy okosok véleményére BTC, JGN, C98, ATA, BNB, DOT, KSM, CAKE, ADA, ATOM, UNI és nem egy. 2021 szept 7 grafikon, plusz az idei nagy esés. Egy nagy "V" betü egyenletesen az összes grafikonba, teljesen mindegy milyen projekt egyenletesen nőnek és esnek. BTC, ETH, BNB ha nem rendes FIAT váltópénz mint az EURO, vagy stabilcoin rendszeresen rántja a portfoliót. Teljesen mindegy milyen projekt azt lehet mondani egyformán esnek és nőnek. Egy valakik pumpálgatják és huzzák ki a pénzt az összes kriptoprrojektből. Egyértelmű jele, a grafikon kimutatja hogy a piac úgy manipulált ahogy van! Mindegy milyen kriptó, ha egyik esik, rántja magával a másikat!
2021. szept. 8. 07:45
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Az én tapasztalatom farmolni próbáltam új projekteket megbízhatóbb nagyobb kriptókkal. Meglepő mód feltűnően eddig mindegyik együttesen mozog. Azt gondolná az ember mivel különböző projektek, ha egyik esik a másik nő, de nem! Minden kriptó sztékelve vagy farmolva van, mire 1000 Ft ot behoz a sztékelés mint kamat, az esés meg 10 Ezer Forint! Vannak családok akiknek a pénze több mint az ötszöröse Magyarország költségvetésének. Ebbe a bizniszbe náluk nagyobb kutyák tömege mozog, általuk szponzorált „kisvideósok”, bloggerek és fórum kommentálok sokasága által. Tök mindegy mit csinálok minden kivétel nélkül eddig csak a pénzem zúzza be! Rávettem nagyobb esésnél, volt Hodl, próbáltam kereskedni is. A történet mindig ugyan az, a nagy pumpálások után mindig nagyobb picivel az esés.
2021. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
17%
Nem azzal az accounttal valaszoltal, amivel a kerdest kiirtad.
2021. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Már kicsoda utolsó?
2021. szept. 8. 10:26
 9/34 anonim ***** válasza:
77%
Van sokféle váltópénz ETH, BTC, BUSD, Euro, Font dollár stb. Nincs központi pénznem ami úgymond rágathatná a piacot. Ez tény hogy feltűnően ezek a kriptopénzek egyformán nőnek és esnek projektől függetlenül. Az is tény hogy aki a hasznát nem fiat pénzbe vagy stabil coinba vette ki, vagy nem vette ki az bebukta és gyakorlatilag mindegy milyen kripto.
2021. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Mivel legtobb dolgot lehet btcre valtani es mivel botok adnak likviditast ezert szerintem ha a btc esik akkor azert hogy megmaradjon a btc:altcoin paros egyensulya a botok elkezdik lennebb arazni az altokat. Biztos vannak sulyok amik meghatarozzak hogy mi mennyire koveti le, de ahogy eddig is, ezutan is a btc iranya mondja meg hogy merre van előre
2021. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!