Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz manapság...

Mennyire nehéz manapság bekerülni a MÁV-hoz, forgalmi szolgálattevő pozícióba?

Figyelt kérdés

Pár napja hirdettek meg egy ilyen pozíciót több közeli településre, amire jelentkeztem.

Még van kb egy hét a határidőig, addig reménykedem hátha válaszolnak.


Mennyire nehéz bekerülni ilyen pozícióba? Esetleg valaki tudja, hogy mennyire "kapatós" ez a munkakör manapság?


Nyilván rengeteget kell rá tanulni, valamint az orvosi alkalmasságinak és a különböző teszteknek is meg kell felelni.


Nézegettem itt a cikkeket róla, 1-2 évvel ezelőtti cikkekben munkaerőhiányt említenek, mostani cikkeket nem találtam ezzel kapcsolatban.



2021. szept. 8. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy hallottam hogy eléggé protekciós, de nem tuti.
2021. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Csak annyira "protekciós" mint más munkakörbe bekerülni...
2021. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a bekerulessel van a baj, hanem a tanfolyam utáni vizsgával. Na az a szivatos.
2021. szept. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt én is hallottam hogy brutális a vizsga.

De ha van motiváció és akarat, akkor szerintem bárki simán képes megtanulni a tananyagot meg a gyakorlatot.:)


Köszönöm a válaszokat!

2021. szept. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!