Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van ilyen szállítócég aki...

Van ilyen szállítócég aki behozna nekem alapanyagot Angliából?

Figyelt kérdés

Angliában van egy cég aki forgalmaz olyan alapanyagot ami nekem kellene viszont nem vállalnak kiszállítást Európába.


Olyan szállítócéget keresek aki Angliában odamegy felveszi a csomagot és kiszállítja nekem Európába. Sajnos ezekkel a vámos, áfás dolgokkal sem vagyok tisztában. Ilyenkor a cég intézi ezt nekem? Az lenne a legjobb. Tudnátok ajánlani, van ilyen nem horror áron?


2021. szept. 9. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

"Tudnátok ajánlani, van ilyen nem horror áron?"


Szerintem ezt csak horror áron tudod megoldani.

2021. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem persze, láttam is hogy 10 ezer alatt nincs is lehetőség, ezt vettem is csak ilyen több 10 ezerért nem szeretném (egy kisebb dobozról van szó). Ilyenkor viszont van ugyanúgy áfa és vám?


Facebookon találtam jó pár embert aki foglalkozik ilyennel (áruszállítás,költöztetés stb.)


Ha velük hozatom haza akkor is van áfa és vám? Vagy hogy működik?

2021. szept. 9. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!