Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar posta vagy Gls?

Magyar posta vagy Gls?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?

2021. szept. 9. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Magyar Posta
GLS
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
mindkettő szar
2021. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se.
2021. szept. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
GLS egy fokkal jobb.
2021. szept. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miben. Ár, sebesség, megbízhatóság, belföld /külföld, csomag típusa stb.. stb..
2021. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Az MPL a futárcégek legalja.
2021. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Mostanában sokszor használom a postát automatába küldve/onnan felvéve,figyelem a nyomkövetést,este 18.00körül(zárás után)elviszik a feladó postáról és másnap de.10körül berakják az automatába az ország másik végén Sopronban-Zalaegerszegen-tehát kevesebb mint 24óra alatt.

A házhoz küldés sem lehet sokkal hosszabb tekintve hogy ugyanaz a csomagos postás tölti az automatát amelyik pár km-es körzetben házhoz is megy.

Az utánvétes pénzvisszaküldés kicsit lassú,legalább 4-5nap.

2021. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szerintem a GLS a legjobb. Hozzánk egy tök jó fej, rugalmas, pontos fiatal srác jár, soha semmilyen gond nem volt még vele. Anyumékhoz vidéken is általában mindig GLS megy, ők is meg vannak elégedve. Munkahelyemre is sokszor jön GLS, ott is mindig, minden időben jön. Eddig mindegyik GLS futár nagyon kedves volt. Ellenben az MPL. Fuhh… Az szerintem is a legeslegalja. 3x rendeltettem velük, mind a háromszor ment a keverés, nem is jó helyre vitték, máshova adták le stb. A bunkó futáraikról nem is beszélve, a 3. rendelésemnél nagyon összevesztem az egyikkel, azóta (2 éve) se rendeltem velük és nem is fogok. Ha valahol látom, hogy MPL a futárcég, már húzok is másik oldalra, ahol a GLS szállít.

A GLS-be még az tetszik, hogy mindig jön aznap az SMS/e-mail, ahol le van írva az időintervallum, hogy mikor jön a futár és ezt 99%-ban be is tartják. Nekem mindig 9-12 van megadva, de ebbe az utcába 9 és 3/4 tíz között jön. Már összeismerkedtem a futárral, mondta hogy mindig nálunk kezd és innen megy tovább.

2021. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!