Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emagrol lehet kérni, hogy...

Emagrol lehet kérni, hogy egyszerre hozzák ki a partnerek a termékeket?

Figyelt kérdés
Van egy elég nagy összegű rendelésem emag által, viszont 17 partnertol erzekeznek elvileg a termékek, 17 részletben. Nem lehet az emaggal egyeztetni, hogy egy nap küldjék az összes terméket? Vagy legalább 2-3 nap ne 17 időpontban? Munkámmal nem tudom ezt összeegyeztetni. Vagy nekem kell külön-külön fel enni a partnerekkel a kapcsolatot és egyeztetni velük?
2021. szept. 12. 16:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, telefont nem vették eddig fel e-mailre egyelőre nem kaptam választ.
2021. szept. 12. 16:29
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel azokhoz a termékekhez az emagnak semmi köze. A partnerek külön-külön fognak csomagolni és postázni.
2021. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, ezt írtam. A kérdésem az volt, hogy lehet e velük valahogy utemezni a dolgot. Gondolom nem en vagyok az egyetlen aki nem tud naponta haza szaladgálni.
2021. szept. 12. 17:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet

Miért nem kérted csomagautomatába, ami oda befér?

2021. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De te most azt várod, hogy a 17 tök idegen webshop összebeszéljen, hogy a te csomagjaid egyszerre menjenek ki? Az emag nem fog intézkedni, mivel nem az ő hatáskörük, semmi közük a csomagjaidhoz.

Legközelebb már rendelésnél legyél tisztában vele, hogy nem lesz időd hazarohangálni.

Vagy rendeld a munkahelyedre, ismerőshöz, csomagpontra, postára, automatába etc.

2021. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, látom érted miről beszélek. Ja nem. Én arról beszélek, hogy lehet e velük egyeztetni, hogy egy nap hozzá ki mindenki a csomagot. Nem azt hogy ő beszéljek le. Mondjuk, október 3. Mindegyiknek szólok, hogy aznap hozzák ki. Ezt még lehet csinálni, nem kell itt flegmazni. Csak azt hittem hogy erre az emagnal is van valami lehetőség.
2021. szept. 12. 18:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Negyedik. Azer nem kértem csomagautomataba, mert nem hiszem, hogy egy asztalt be fognak oda rakni...
2021. szept. 12. 18:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, az emagnál lenne rá lehetőség, ha tőlük vetted volna a dolgokat. De mivel nem ez történt :P
2021. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emag még egyetlen emagos rendelést is képes két-három részletben kihozni. Kb termékenként külön hozzák,akár másik napon. Hogy miért jó ez nekik, ennyi felesleges szállítás?!
2021. szept. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9, nem ugyanabból a raktárból szállítják őket
2021. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!