Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákhitel 1-et ha igényeltem...

Diákhitel 1-et ha igényeltem augusztusban akkor legkésőbb október 15ig megkapom, vagy konkrétan október 15-én kapom meg?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Legkésőbb október 15, ha hamarabb visszaigazolja az egyetem az aktív státuszod, akkor előbb. Ha fizetősön vagy, ez csak akkor történik meg, ha rendezted a tandíjat. Ha azt DH2-vel rendezed, azt október 15.-én utalják az iskolának, így onnantól leszel aktív, akkor kapod meg a DH1-et is.
2021. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Augusztusba igényelted,akkor már szeptemberbe meg kéne. Újabban 10 munkanap a határidő.
2021. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is augusztusban igényeltem meg, önköltségesen vagyok, a tandíjat 3 részletben kell befizetni, az első részlet befizetése megvolt, így tudtam aktiválni a jogviszonyomat. A 2. részlet befizetési határideje október 15., ez nem zavar be remélem?
2021. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3-as vagyok, még annyi kérdésem lenne, ha egyösszegű folyósítást igényeltem, akkor a jogviszony visszaigazolása után 10. napon belül meglesz a pénz?
2021. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!