Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mindjárt lejár a szép kártyám...

Mindjárt lejár a szép kártyám egyenlege. Mire tudnám felhasználni pár nap alatt?

Figyelt kérdés

Most vettem észre hogy egy nagyobb összeget utaltak az egyik zsebre amit nem használok és most ameddig tart az átjárhatóság fel akarom használni mielőtt elveszne.

Van olyan hely ahol lehet venni mellékesen valami használati tárgyat vagy tartósan elálló élelmiszert?



2021. szept. 17. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Amíg a járvány védelmi veszély helyzet fennáll, addig a bank nem kezdi a havi 3 %-ot vonni belőle. Töltsd le az otp szép kártya applikációt, és az sok tippet ad.
2021. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2021. szept. 17. 16:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem év végéig van ez, hogy minden zsebet mindenre fel lehet használni? Vagy hogy érted, hogy pár nap múlva lejár?
2021. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Év végéig van a szabad átjárás a zsebek között, meg a veszélyhelyzet hosszabbítás is.
2021. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sport boltokban nézelődj, pl kerékpárt lehet venni szabadidő zsebből, és most, hogy átjárható bármelyikből
2021. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a sportboltok a legjobb választás. Ott elég sok pénzt el lehet verni.
2021. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#3 - Magának az összegnek is van az egy lejárati ideje. Az nálam olyan 2 hét és utána elveszik az összeg ha jól tudom.

Az átjárhatóságnak a határideje nálam nem fontos, csak ilyen megtévesztően írtam le.

2021. szept. 18. 12:47
 8/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A szép kártyára feltöltött összeg mindig a feltöltést követő második év május 31-én jár le. Tehát most tuti nem fog lejárni semmi. Ha neten belépsz, látod, hogy melyik évben mekkora összeg fog lejárni.
2021. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd utána nézek.
2021. szept. 18. 12:55
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es és 4-es válaszoló vagyok. Most már nem veszik el az összeg, hanem a lejárat után a bank havi 3% kezelési költséget számít fel, tehát csak 3% lesz a havi csökkenés. Amíg a covid miatti veszély helyzet fennáll, addig ez a 3% kezelési költség is fel van függesztve. Ez a veszély helyzet lesz hosszabbítva év végéig. Addig van időd költeni.
2021. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!