Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ügyfélkapun hol találom...

Az ügyfélkapun hol találom ezt meg?

Figyelt kérdés
Szeretnénk megpróbálkozni a babaváró hitellel. Nos, minden papír a kezünkben van, kivéve a TB jogviszony papírja. Nekem a bankos hölgy azt ajánlotta hogy ne szaladgáljak, hanem egyszerűen csak töltsem le az ügyfélkapun keresztül. De egyszerűen nem találom sehol. Valaki le tudja nekem írni pontról pontra hogy hol van feltüntetve? Köszönöm szépen.
2021. szept. 22. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így letölteni nem tudod. E-papiron kell beküldeni a tb-nek a szkennelt igénylőlapot és az alapján küldik meg.
2021. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mi ennek a menete?
2021. szept. 22. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy belépsz a [link] oldalra, itt kitöltöd az adatokat, majd hozzácsatolod az igénylőlapot és ki fogják küldeni postán.
2021. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, soha nem csináltam még ilyet, hálás vagyok!
2021. szept. 22. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!