Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az aekszer.hu, másik nevén...

Az aekszer.hu, másik nevén "Heratis" nevű webshop megbízható? Rendelt már onnan valaki?

Figyelt kérdés
Szeretnénk karikagyűrűt venni, de az oldal néhol olyan, mintha google fordítóval lett volna megszerkesztve, van tapasztalata valakinek? Arra gondoltam, hogy netán szlovák eredetileg és ezért ilyen furcsa...

2021. szept. 28. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nem lehet egy legit valós megbízható webshop, de nagyon sok olyan számomra nem bíztató körülmény van, ami miatt nem rendelnék erről az oldalról.
2021. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez lenne az én problémám is, olyan furcsa az egész.
2021. szept. 28. 23:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem rendeltem tőlük, de több panasz is olvasható a facebook oldalukon, nem hiába vannak ott a dühös szmájlis like-ok.

Vélemények rendelőktől a facebook közösség/community fülnél:

[link]

_______________________________________

Aékszer vélemény ; Aékszer.hu ; Aekszer ; Heratis ; Csalás ; Webshop ; Arany ; Ékszer

2022. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én már rendeltem többször is, (medált és fülbevalókat) és nagyon szép igényesen kidolgozott ékszerek. Érdemes nézni az akciókat, mert két hetente mindig van új akció, így szinte minden ékszerük sorra kerül. Amelyik ékszer esetleg nem annyira tetszett, (pl. kisebb volt, mint gondoltam) azt saját költségen visszaküldtem,(van az oldalukon visszáru lap) és mindig vissza is utalták a pénzt. Pont ma jött meg egy kis gyémántköves fehérarany fülbevalóm, és gyönyörű. A csomagolása is: Ahogy kinyitottam a dobozt, egy kis beépített lámpa világította meg, és ragyogtak a kövek. Az ára is jó volt, akcióban vettem. :) Tanúsítványt is mellékeltek hozzá. A kommunikáció nem igazán jó velük, de a többi részével idáig meg voltam elégedve.
2022. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is szeretnék rendelni jegygyűrűt, de félek az átcsapástól! Az ékszer egyébként valódi arany? Be is lett vizsgáltatva, illetve magyar arany?
2023. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rendeltem az oldalról, éppen tegnap kaptam meg a fülbevalóm! Nagyon nagy választék, gyönyörű ékszerek, és nagyon igényes csomagolás. Kedvezmenyek, én is kaptam. Több figyelmesség a csomagban: tisztitókendő,tájekoztató füzet az ékszerek tisztításáról,köszönőlevél,apró Manner ostya, és külön kis borítékban a szamla és jótállás!Szerintem az oldal is igenyes és gyönyörű,minden igényt kielégítő. A szállítás kicsit tovább tart, mivel nemzetközi szállitmánnyal érkezett. Én is kicsit aggódtam átvételkor, de feleslegesen. Jún.29- én rendeltem és tegnap júl.05- én érkezett meg.De külföldről ne várjuk, hogy holnapra itt lesz. E- mailben folyamatos tajékoztatást kaptam. Ajánlom a Heratis webáruházat!
2023. júl. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!