Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már a jegy.hu-...

Valaki vásárolt már a jegy.hu-ról? Megbízható oldal?

Figyelt kérdés
Jegyeket szeretnék venni, vagyis ajándékutalványt, viszont nem tudom mennyire hiteles oldal.
2021. szept. 30. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A jegy.hu-nál megbízhatóbb jegyárusító oldal nem nagyon létezik. Én is vásároltam már ajándékutalványt, az ajándékozott fél már felhasználta.
2021. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Írtam privátba is, de azért itt is. Biztosra megyek. :))

De az ajándék utalványt hogy kell elképzelni? Mármint megveszem ugye kifizetem neten keresztül, és akkor megérkezik az e-mail címemre és ki kell nyomtatni? Mert a sima jegynel így olvastam.

És utána ha be akarja váltani azt hogyan? Lesz rajta egy kód amit be kell írni?

Még sosem vettek ilyet, de még interneten sem fizettem:))

2021. okt. 4. 03:56
 3/3 anonim ***** válasza:

A [link] oldalon minden infót megtalálsz. :)


"A vásárlás után egy visszaigazoló levelet küldünk a megadott e-mail címre. Az e-mailben található linkre kattintva tudja letölteni a fenti képnek megfelelő PDF-et, amelyet nyomtatás után a megjelölt két helyen kell összehajtani. Amennyiben nem szeretné kinyomtatni, PDF formátumban is elküldheti ajándékba.


Az ajándékkártya a vásárlás után legkésőbb egy órával aktiválódik.

Felhasználás után az ajándékkártyán maradó, fel nem használt összeg később is levásárolható."

2021. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!