Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt diákként?

Hogyan keressek pénzt diákként?

Figyelt kérdés

Tiszteletem minden kedves oldalhasználónak! Még mielőtt érkeznének a "munkával" "dógózzá" válaszok kérem olvassák el a leírást!


Olyan munkát keresnék amit itthon is tudok végezni, mivel még iskolába járok és sok a tananyag amit el kell sajátítanom és "kevés" a szabadidőm. Nem vagyok telhetetlen, tehát nem óránként 1-2 ezer forintot szeretnék, én már pár száz forintnak is örülnék. A szüleimtől pedig nem szeretnék pénzt kérni. A válaszokat előre is köszönöm!



2021. okt. 1. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Hányszor írjuk le, hogy ilyen nincs? Ha lenne, szerinted nem minden 12 éves otthonról, a gép előtt keresné degeszre magát?

1) Ahhoz, hogy otthonról dolgozz, kell legalább egy egyetem.

2) Szerinted hova küldik a pénzt, ha nincs bankszámlád?

3) Ha lenne ilyen, mindenki nem ebből élne?

2021. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

1-ső

Nem írsz hülyeséget,de ahhoz nem nagyon kell egyetem hogy otthonról dolgozzál,de ez személy függő.

Kérdező!

Mondom ötletet!

Mondjuk elmész kapálni,vagy homoszexuálisok szeretik az nagyfarkú pasikat.

Vagy ha lány vagy menjé sarokra.

Most kb nem tudunk mit mondani,mert ahhoz nhogy full legálba dolgozzál,mininum 16-nak kell lenni hogy lehetsen bankkártyád,és arra menjen az pénz.

Deb tudod mit?

Kérjél szüleidtől pénzt,vagy ha egyes iskola/fiú társaid (és mondjuk lány vagy),akkor lehet ribizlinek állni,mert ez az trendi.

2021. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!