Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felvettek egy munkahelyre,2...

Felvettek egy munkahelyre,2 napot adtak hogy átgondoljam hogy vállalom-e a feladatkört de pár órát csúsztam a visszajelzéssel hogy vállalom.Szerintetek felvesznek még?

Figyelt kérdés
12 órás munkarendben dolgozom épp éjszakás hét volt a jelenlegi munkahelyemen.Épp ezért szerettem volna váltani mert az éjszaka nem megy.Szerintetek ha hétfőn telefonálok és elmagyarázom az okát meghallgatnak vagy van még esélyem a melóra?Köszi a válaszokat gondolom ha van köztetek HR-es az jobban meg tudná mondani.

#munka #késés #Pancser én
2021. okt. 2. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Esélytelen,ott pusztulsz meg a mostani helyeden
Hívd fel és próbáld meg megmagyarázni
Felvesznek ne aggódj
5 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, azt mondták, péntek délig várják a visszajelzést és te péntek du 2-kor válaszoltál? Szerintem ez még belefér.
2021. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor illik hatarido elotti nap delutanjan szolni... Amugy ha nem szorszal hasogatok akkor ettol emg felvesznek
2021. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem a két órán fog múlni. Inkább azon, hogy elsőre mit válaszoltál. Mi vettünk volna fel embert, és azt mondta, hogy van még függőben állásinterjúja, és ha minden ajánlat a kezében van, akkor szeretne dönteni. Soha többet nem hívtuk fel. Eleve fura, hogy ajánlatot tettek neked, és ezen gondolkodni kellett, általában ott helyben kell válaszolni.
2021. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3-as miben dolgozol?

En mikor interjuztam IT-ban budapest top IT-s cegeinel siman megmondtam hogy varok egy helyrol ajanlatot es ha oda felvesznek akkor oket fogom valasztani. Masik cegnel a HR-es szo szerint konyorgott hogy talaljunk ki valamit...

2021. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát péntekig kellett volna választ adnod, de még csak nem is telefonáltál?

Hát én lemondanék rólad (szellemi munkakör), de ha ilyen műszakos dolog, akkor simán lehet. Csak mondjuk reggel telefonálj hétfőn és találj ki valami jó mesét, hogy miért nem hívtad őket időben, hátha

2021. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.3 órát csúsztam.Holnap telefonálok.Remélem sikerül.
2021. okt. 3. 13:52
 7/12 A kérdező kommentje:

Mikor hívtak azt sem tudtam milyen évszázadban vagyunk kb...húzós éjszaka volt...annyit tudtam mondani hogy "szevasz éjszakás vagyok mondd" ő meg trattatarattata e-mail pampamrampappampam rendben?

Oké értem kéz csók...

2021. okt. 3. 13:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem három órát, három napot csúsztál...
2021. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Felhívtak,felvettek!Megértették hogy éjszakás voltam!Köszi 🙂
2021. okt. 4. 11:43
 10/12 anonim ***** válasza:

3# szerintem te ne osztogass tanácsokat ebben a témában.


Nekem úgy lett céges autóm és magasabb fizetésem, hogy az egyik cégnél kerek perec visszautasítottam az ajánlatot, hogy a másik helyen ennyivel többet ajánlanak és oda adják az autót is magánra.

Másnap jött a telefon, hogy jöjjek már be egy kávéra.

Másfélszer annyit kaptam, mint ajánlottak és az autót is megkaptam, pedig nem is volt másik ajánlat.

Bértárgyalni tudni kell, btw nem baj, kellenek az ilyen balekok szart lapátolni.

2021. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!