Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Titeket is zavarnak az irreáli...

Titeket is zavarnak az irreálisan magas üzemanyagárak?

Figyelt kérdés
Holnap a MOL 6 forinttal emeli a 95-ös benzin és 8 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát, így 1 benzin átlagosan 488, míg 1 liter gázolaj átlagosan 501 forintba fog kerülni holnaptól, azonban a jelenlegi üzemanyagárak is irreálisan magasak. Eközben az ún. kormány ebből 100 milliárd forint bevételt vár és eszük ágában sincs a jövedéki adó csökkentése, pedig ők harsogták ellenzékben, hogy az állam nyerészkedik a magas üzemanyagárakon.
2021. okt. 12. 05:57
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
16%

6 forint 😱

Őszintén megmondva nem nagyon erdekel, a befekteteseim az elmult par honapban 30 szazalekot hoztak, ennyi nem fog folshoz vagni

2021. okt. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2021. okt. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
16%
Az Unioban Magyarországon majdnem a legolcsóbb az üzemanyag, nem várhatod el, hogy csökkentsék az adót rajta a covid okozta válság, csökkentette az állam bevételeit, miközben rengeteg helyen ad kedvezményeket.
2021. okt. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
80%
Igazából nem lenne kötlező a dugóban ülni délután 1,5 órát mindenkinek ha már itt tartunk. Az emberek 60-70%-a teljesen szükségtelenül akar szarni is autóval járni
2021. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
63%
Bezzeg amikor nem reg a vilagpiaci ar a beka segge alatt volt, akkor nem sirtatok a 300ftos uzemanyagert..
2021. okt. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
70%
Irrealis akkor lenne, ha az utakon merhetoen kevesebb auto futna. Mivel ez nem igy van, sot hetvegen is mindenutt dugo van, ugy erzem meg mindig tul olcso. Mondjuk miota atultem egy hibridbe ami a pesti dugoban se eszik tobbet 4 liternel, meg kevesbe erdekel a benzin ara.
2021. okt. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
75%
Engem inkább, ha bármi történik, csökkenés, stb., akkor is emeljük a kaja árát.
2021. okt. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
77%
Zavar, még úgy is, hogy nincs autóm, és nem vezetek. Mivel eddig is pofátlanul magas volt az üzemanyag ára, és erre épül az áru, és személyszállítás is. Az áruszállításra meg a termékek ára. Szóval szinte az egész gazdaságit érinti valamilyen szinten. 100 milliárd ft plussz bevétel pedig nevetségesen alacsony összeg, ahhoz képest amiket ma elköltenek feleslegesen, vagy inkább csak úgy elszórnak hü**eségekre. Na és ezt nem csak az uniós támogatásokból teszik, hanem pl hitelt is vesznek fel ezekre.
2021. okt. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
88%

Jaj az a 100 milliárd, kevesebbet tudna elbaszni a kormány fa*zságokra, volt olyan stadion ami ennél önmagában többe került :)


És igen engem is zavar, ugyanazon okok miatt mint a 8ast, bár nekem sincs autóm.

2021. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
83%

Nem, mivel elektromos autóval járok.


egy doboz cigi ~1400 Ft és még annyi haszna sincs, mint az üzemanyagnak... eszükbe se jut az embereknek letenni. Nem értem, hogy akkor miért is károgtok az 500Ft-os literár miatt?

2021. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!