Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt szakítottatok...

Mennyi pénzt szakítottatok idáig cryptoval?

Figyelt kérdés
Illetve mikor kezdtétek el, bánjátok, hogy túl hamar eladtátok, stb?

2021. okt. 16. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Coinbasen most 27433 usd profitom van jelenleg. De vettem már ki egy csomót, de többségét visszaforgatom.
2021. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Kb 30M+, mar minden hibat elkovettem 4 eve cryptozok marmint 4 eve es 2 honapja, vettem mar altcoint ami pump and dump volt, vettem mar csucson, adtam el volgybe es utana vettem vissza dragabban... Oszinten muszaj volt irjak egy listat arrol hogy mit szabad es mit nem csinálnom mert annyi hulyeseget csinaltam mar...
2021. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az igen, szep eredmenyek ;)
2021. okt. 16. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 500 dollár :D Sajnos én általában mindig a legrosszabbkor vettem ki és a legrosszabbkor raktam a pénzt. És persze a legjobb alkalmakat mindig kihagytam:D De mostmár hátha egyenesbe jön a dolog :)
2021. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én idén tavasszal kezdtem, pont a bitcoin csúcson, hatvanért, azóta havonta vettem valamit, sikerült harmincért is. Eth, xrp és sol van még a portfóliómban. Nem vettem még ki semmit, így ezzel a szerencsétlen beugróval most +15%-nál járok, de sokat tanultam.
2021. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 milliót szereztem kriptoval
2021. okt. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!