Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixen ha egy kupameccsen...

Tippmixen ha egy kupameccsen 1-1 a rendes játékidő és én a vendég győzelemre fogadtam és a hosszabításban a vendég nyert akkor bejött a mixem?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Igen.

Hacsak a fogadás szövege másképp nem rendelkezik, a végeredményhez az esetleges hosszabbítás is beletartozik. Viszont az utána következő büntetőrúgások már nem.

2021. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HakapiszikMatyi válasza:
26%
Erre gyorsan rá fogsz jönni a fogadási naplóból.
2021. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értek egyet az elsővel. Általában az 1x2, rendes játékidős fogadásokra szoktak fogadni az emberek, ezért ha benned felmerült ilyen kérdés, valószínűleg kezdő vagy, és valószínűleg te is 1x2 fogadást kötöttél, amibe nem tartozik bele a hosszabbítás. Mi lett végül, kérdező?
2021. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a rendes játékidő eredménye számít
2021. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A haromeselyes fogadasoknal sose szamit bele a 2x15perc hosszabbitas. Mivel van dontetlen amire fogadni lehet. A keteselyes fogadasoknal viszont sportag fuggo. Pl a kosar under/overnel beleszamit az 5p hosszabbitas, ahogy a hokiban is(kiveve ha nem jelzii hogy rendes ji szamit)

Kezilabdanal viszont nem számít bele ha mondjuk egyenes kieses szakaszban van hosszabbitas ahogy a foci under overnel sem.

2021. okt. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dzsoki ***** válasza:
0%
Olvasom,nem értem.Ilyen alapon,én,aki eltaláltam a döntetlent,járnék rosszul.Persze,hogy a 90+hosszabbításra vonatkozik!Ma már egyetlen mérkőzés sem tart 90 percig.A zöme,95.Ami az eredmény,akkor,arra a kimenetelre fizet a tippmix.
2021. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!