Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Szerencsejáték Zrt sosem...

A Szerencsejáték Zrt sosem fog visszaszolgáltatni töredék pénzt, amit az emberek eljátszottak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
De.
2021. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz visszaszolgáltatni alatt? Az ilyen állami szerencsejáték cégek egy csomó zenei, művészeti illetve hátrányos helyzetűeknek szóló programot szoktak támogatni, meg persze sportot korlátlan mennyiségben. Nyugat-Európában az összes szerencsejáték vállalatnak van saját kerékpár csapata több millió eurós költségvetésekkel, de alapvetően a szerencsejáték bevétel nagy része az megy az államkasszába, ott történik "visszaszolgáltatás".
2021. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinek szolgaltatnak vissza?
2021. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit szolgáltasson vissza? A nem nyerő lottószelvény árának egy részét? Miért tenné? Önszántadból vetted a nyeremény reményében. Aki nyer, az sokszorosát kapja, aki nem, az semmit, ez a kockázata.
2021. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Termeszetesen visszaszolgaltatnak. Mindegyik. Bonuszok, promok formajaban.. vagy szerinted mibol kaptam par hete unibeten 20k reload bonuszt?


Zrtn persze ez kevesebb, egyszer kaptam ingyen 5kt, de ott is szoktak lenni akciok. Legutobb a virtualis sportokra volt, de volt pl az Ebre is..


Amugy a kettes valaszan jot rohogtem. Meg hogy sajat kerekparcsapataik.. meg egy csapatot sem lattam bet365,unibet,bwin,williamhill stb neven.. max szponzoráljak a csapatot, de semmiképp sem tulajdonoljak.

2021. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Amugy a kettes valaszan jot rohogtem. Meg hogy sajat kerekparcsapataik.. meg egy csapatot sem lattam bet365,unibet,bwin,williamhill stb neven.. max szponzoráljak a csapatot, de semmiképp sem tulajdonoljak."


Állami tulajdonú szerencsejáték cégekről volt szó, nem piaciakról. De egyébként érdekes, hogy idecitáltad az Unibetnek volt csapata, s az épp azért szűnt meg, mert a szervezők kormányzati nyomásra ellehetetlenítették őket, nem adtak nekik indulási lehetőséget azokban az országokban, ahol állami monopólium a szerencsejáték (pl. Francziaország: [link] ). Azóta értelemszerűen nem próbálkozik egyik magáncég sem ezekben a berkekben, de a belga, holland és franczia Szerencsejáték Zrt. nagy lapáttal égeti a pénzt ilyen célokra.

2021. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!