Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten hol találok Hanna...

Budapesten hol találok Hanna Montana és High School Musical cuccokat, hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 21:54
 1/4 anonim válasza:

Akárhol.

Mindenhol ottvannak.

Követnek minket.

:O


(Papir írószer, teszkó, ósán, vesztend, lurdi, aréna.. OO)

2008. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Pl itt:

[link]

2009. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnyitom a csapot és onnan is ezek a szarok folynak...menj el az Auchanba most vannak akcióban...akkor se kéne ha ingyen adnák de 1200 egy doboz ceruzáért csak mert rajtam van az a szanaszét rúzsozott beképzel kiscsaj...hihetetlen...
2009. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ahol eddig láttam:

Cora, Auchan, Tesco, Office Depot, de csak mert ezekbe jártam XD Amúgy meg Pesten is, bárhová mentem, minimum 500 féle szirszar volt tőlük.

Zone Klubbon is volt róluk párszor szó. Szóval, ha őket szereted, elég sok lehetőséged van ;)

2009. nov. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!