Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan vegyek Ledger nanot...

Honnan vegyek Ledger nanot illetve új vagy lehet akár használt?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy ledger nano s-t de nem tudom hogy honnan.

Emagon 22000

Ledger oldalon 27000

Használtan (fb marketplacen vagy hardwerapro…) 15000 körül van.


Ha használtan veszek és ha kellőképpen resetelem, akkor teljesen védve van az eszköz?

Vagy ha újat veszek akkor vehetek emagról? Köszi!



2021. nov. 20. 10:11
 1/10 SIDLER22 ***** válasza:
Hát az aktiváláskor tudsz választani, hogy új kódot kérsz vagy régit írsz be. Kérsz egy újat azt ennyi.
2021. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki vesz egy használt ledgert (jó kérdés, hogy lehet-e a szoftvert módosítani), akkor azt utána lehet resetelni, és kérni új seedet, vagy visszaállítani? Vagy ha egy ledger már be van üzemelve (mindegy hogy új seedgenerálás vagy visszaállítás), akkor már nem lehet változtatni?
2021. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vennék használtat, továbbá csak is a hivatalos oldalról rendelnék. Pár ezer forintot nem ér, hogy meg legyen az esély arra, hogy lenyúlják a cryptodat.
2021. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyat is láttam youtubeon, hogy megvolt belülről buherálva, az se mindegy milyen sorszámú chip van benne.
2021. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En a gyartotol rendeltem es nagyon ajanlom hogy te se vegyel masod kezbol... Van par remtortenet a neten, nem biztos h megszivod de sose lehet tudni
2021. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Használtat? Még viccnek is rossz.
2021. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy használtsn vedd vagy emagon! Csak a hivatalos oldalon rendeld meg.


[link]

2021. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én marketplacen vettem de az bontatlan volt. Az illető nano x mellè kapta rendeléskor meghirdette mert fölöslegessé vált neki
2021. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Megvettem a nano s-t a ledger weboldaláról és igazából meg van oldva. Rájöttem ugyan akkor, hogy sokkal több kripót akarok venni, szóóval lehet hogy idővel váltok is nano x-re :,D.

Amúgy teszek is fel egy másik kérdést gyakorira. Safepal vagy Ledger?

2021. nov. 27. 19:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Ledger biztonságosabb. Safepal nemrég jelent meg.Csak meg kell nézni hogy az összehasonlításnál miket mondanak a két tárcáról.Keress rá youtubeon
2021. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!