Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tanévközbeni diákmunkáról...

Tanévközbeni diákmunkáról kérdezhetnék?

Figyelt kérdés

Eddig sosem dolgoztam ilyen iskolaszövetkezeteknél, de most sajnos rákényszerít az élet, hogy én is hozzájáruljak a háztartáshoz. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy ezek a diákszövetkezetek mennyire tudnak igazodni az órarendemhez, illetve, hogy szombaton és vasárnap is van-e meló? Szóval, ha suliban van egy nap szünet (néha szokott lenni, mert nyelvvizsgáztatnak is), akkor én egy napra! találhatok munkát? Ezen kívül szombat/vasárnap tudnék dolgozni esetleg este.

Nézzétek el tudatlanságom, még sosem csináltam ilyet.

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 5. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha betöltötted a 18-at akkor este is melózhatsz. Igazodni igazából munkánként változik. Például 2 éve én hétvégenként 12-óráztam egy gyárba(péntek-szombat esténként).De olyanról is tudok, hogy a srác(koleszos) esténként kiszökött és heti 2-3 alkalommal(vmikor hétvégén is) Mekibe ment melózni éjszakára.
2010. szept. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen betöltöttem már a 18-at.
2010. szept. 5. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a diákszövetkezet ad munkát, ő csak kiközvetít. Az, hogy kapsz-e adott időpontban munkát, attól függ, van-e munkáltató, akinek épp akkor kell munkaerő.

Szerintem vállalj el egy olyan munkát, amikor mindig ráérsz, és ha van ilyen egy-egy nap szünet, akkor előtte menj be vagy telefonálj nekik, hogy van-e munka. Például a hostess munkák tipikusan csak 1-2 napig tartanak.

2010. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!